Зміщення Єгора Соболєва — це руйнація антикорупційної системи країни, – фракція «Самопоміч»

Комітет Верховної Ради із питань запобігання та протидії корупції під керівництвом Єгора Соболєва протягом минулих двох років був дизайнером і впроваджувачем безпрецедентної антикорупційної реформи в Україні. Сьогодні ж відбувалася руйнація цієї державної інституції.

Понад дві третини українського парламенту — представники олігархату, який більш ніж на дві третини залежить від віковічного ворога — імперської Росії. І сьогодні коаліція олігархів, де в одному «угарі» зійшлися БПП, «Народний Фронт» та Опозиційний блок, руйнує баланси сил в парламенті, які сама створила. Руйнує антикорупційні органи на замовлення деспотії і тиранії.

Вони перестрашилися інструменту боротьби із корупцією — комітету, інструменту боротьби із корупцією — НАБУ і не хочуть створювати заключного інструменту — антикорупційного суду.

Єгор Соболєв був не просто керівником Антикорупційного комітету парламенту. Він був символом того, що антикорупція таки буде в українському суспільстві. Його відсторонення — це реванш, який призведе до руйнації української державності як такої, бо корупція є найбільшим внутрішнім ворогом і альянсом зовнішнього ворога України.
Джерело: сайт “Об’єднання “Самопоміч”

Александр Брусникин     7 Декабрь 2017