Заступник Міністра інфраструктури Юрій Лавренюк взяв участь у загальних зборах Федерації роботодавців транспорту України

Заступник Міністра інфраструктури України Юрій Лавренюк взяв участь у загальних зборах Федерації роботодавців транспорту України (ФРТУ), які відбулись 14 грудня у Міністерстві інфраструктури України.
Учасники зборів заслухали звіт про роботу Федерації за 2017 рік, інформацію щодо вступу нових членів до складу ФРТУ, звіт Ревізійної комісії щодо результатів перевірки фінансової діяльності Федерації за 2017 рік, внесення змін до структури ФРТУ, а також розглянули та затвердили план роботи на 2018 рік.

Юрій Лавренюк подякував Федерації за плідну роботу, конструктивний діалог та відзначив роботу ФРТУ задовільною і позитивною. «Міністерство інфраструктури плідно співпрацює із Федерацією роботодавців транспорту України. Ми приймаємо ефективні нормативно-правові акти. У нас присутній діалог як з роботодавцями, так і з профспілками. Приємно, що до Федерації роботодавців транспорту України входять два колишні Міністри, заступники Міністрів, багато практиків, які можуть своїм власним досвідом та практичною роботою вказати на ті недоліки, які є під час розробки нормативно-правових актів. Ми готові прислухатися і співпрацювати. У нас ще багато роботи попереду», – підкреслив заступник Міністра.

Джерело: Міністерство інфраструктури України

Александр Брусникин    14 Декабрь 2017