Павло Розенко: З 1 січня 2018 року мінімальна зарплата зросте на 17%

Розмір мінімальної заробітної плати в Україні з 1 січня 2018 року зросте практично на 17%. Про це в інтерв’ю журналістам заявив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

“У цьому році Держбюджет прийнятий заздалегідь і в ньому передбачене досить серйозне посилення соціального захисту. Лише рівень мінімальної зарплати в Україні з 1 січня 2018 року зросте практично на 17%, що є дуже позитивним сигналом», – сказав він. «Але ми не будемо на цьому зупинятися. Ми оптимістично налаштовані на 2018 рік з точки зору того, що у нас є непогана взаємодія в трикутнику Президент-Уряд- Парламент. Вже за результатами першого кварталу наступного року ми можемо повернутися до питання подальшого підвищення мінімальної заробітної плати», – зазначив Віце-прем’єр-міністр.

Павло Розенко наголосив, що підвищення розміру зарплат та їх легалізація є основним джерелом зростання надходжень до Пенсійного фонду України. «Тобто від того, як будуть зростати зарплати, ми можемо говорити, як далі будуть підвищуватися пенс? в Україні. Протягом 2018 року індексація пенсійних виплат буде відбуватися, але ми хочемо, щоб пенс? зростали швидшими темпами”, – зауважив він. «І ми будемо робити все для того, щоб результат реформ відчувався саме через підвищення рівня життя наших громадян», – підкреслив Павло Розенко

Джерело: Служба Віце-прем’єр-міністра України

Александр Брусникин    22 Декабрь 2017