Візит в Україну Федерального президента Республіки Австрія

13-15 березня 2018 року на запрошення Президента України Петра Порошенка відбудеться офіційний візит Федерального президента Республіки Австрія Александра Ван дер Беллена, якого супроводжуватиме потужна делегація представників ділових та бізнесових кіл.

У ході візиту заплановані двосторонні переговори у вузькому колі та в складі офіційних делегацій, а також спільна участь Президентів у відкритті українсько-австрійського бізнес форуму. Програмою перебування також передбачене відвідування Президентом Австрії міста Львова.
Цей візит стане продовженням політичного діалогу на найвищому рівні, який було започатковано під час візиту Петра Порошенка до Відня 8 лютого 2018 року.

«Офіційний візит Федерального Президента Австрії пана Александра Ван дер Белен в Україну (13 – 15 березня 2018) відбудеться в супроводі численної економічної делегації, яка складається з прибл. 40 представників австрійських компаній. Економічну делегацію очолює Віце-президент Палати Економіки Австрії пан Ріхард Шенц. Під час даного візиту у Києві та Львові відбудеться Економічний форум Австрія-Україна та пройдуть B2B- переговори між представниками австрійських і українських компаній з метою обговорення можливостей для майбутньої співпраці.

Приїзд в Україну такої численної економічної делегації засвідчує зацікавленість австрійських компаній до українського ринку, на якому деякі австрійські компанії працюють вже багато років. Двостороння торгівля між Австрією та Україною показала за останній рік вагоме зростання: австрійський експорт в Україну зріс на 15,5% за 11 місяців 2017 року, а австрійський імпорт з України виріс на 34,6% за такий самий період.

Австрійські компанії вже досить давно присутні із своїми інвестиціями в Україні. За прямими іноземними інфвестиціями Австрія посідає 10 місце серед країн інвесторів. Інвестиції австрійських компаній присутні в різноманітних секторах економіки, включно фінансовий, де такі компанії як Райффайзен банк Аваль, компанії: UNIQA, Vienna Insurance Group та GRAWE – відомі імена в Україні. В промисловому секторі австрійські компанії працюють , напр. у виробництві лиж (Fischer, Blizzard), фруктові концентрати (Agrana), виробництво етикеток (Marzek Etiketten). В той же час австрійські споживчі товари такі як ювелірні вироби компанії Frey Wille, кристали від компанії Swarovski та енергетичні напої від компанії Red Bull можна знайти в українських торговельних мережах.

Одночасно з двостороннью торгівлею австрійські компанії пропонуюють технічне ноу-хау для проектів в промисловій модернізації, та інш.»

Джерело: http://www.president.gov.ua/

Александр Брусникин    12 Март 2018