Наймасштабніший виставковий захід квітня – «MadeinBelarus» відбудеться в Києві з 10 по 14 квітня

10 квітня об 11-00 в Міжнародному виставковому центрі в Києві відбудеться відкриття виставки білоруських виробників “Made in Belarus”. Очікується участь державних органів України та Білорусі, торгово-промислових палат двох країн, представників дипломатичного корпусу, українського та білоруського бізнесу.

«На «Made in Belarus» уже зареєструвались понад 50 компаній, 200 підприємців із усіх регіонів Білорусі, серед яких провідні бренди в сферах машинобудування і нафтохімії, транспорту і логістики, сільського господарства і продуктів харчування, деревообробки і будівельних матеріалів, легкої промисловості, медицини та фармацевтики, інформаційних технологій, туризму, – таке не можна пропустити. А вже восени закріпимо результат у Гомелі, де за участю президентів наших держав пройде Форум регіонів», – сказав посол Республіки Білорусь в Україні Ігор Орел.

Ринок України для білоруських виробників – один із основних напрямів. У 2017 році товарообіг перевищив $4 млрд. У взаємній торгівлі беруть участь понад п’ять тисяч білоруських і українських компаній.

60% виготовленої у Білорусі продукції йде на продаж, попри 9-мільйонне населення. Це говорить про сильний, спрямований шлях експорту. Наразі Білорусь поставляє до України втричі більше. Частка її товарів на нашому ринку становить 8%. Зрівняти рахунок, знайшовши партнерів для поставки української продукції в Білорусь, вітчизняним підприємцям допоможе наймасштабніший виставковий захід квітня – «MadeinBelarus». Незважаючи на всі труднощі, Україна і Республіка Білорусь підтримують торговельний баланс і прагнуть до його збільшення. Серед торговельних партнерів України Білорусь посідає 5-те місце серед країн світу. Але ці обсяги явно не відповідають нашим можливостям. Нині ми маємо хороші показники двосторонньої торгівлі – за 2 місяці цього року товарообіг становив $ 370 млн. Динаміка оптимістична. Впевнений, бізнес завжди знайде свій шлях. Наше завдання – забезпечити стійку платформу для цього», – сказав президент ТПП України Геннадій Чижиков.

В рамках виставки 10 квітня відбудеться конференція “Україна-Білорусь: перспективи співробітництва”.*

«Made in Belarus» відбудеться в Києві з 10 по 14 квітня. (МВЦ, Броварський пр-т, 15)

Організатори виставки – Білоруська торгово-промислова палата за підтримки Посольства Республіки Білорусь в Україні та Торгово-промислової палати України, виставковий оператор – виставкове унітарне підприємство «Белинтерэкспо» Білоруської торгово-промислової палати.

Джерело: ТППУ

Александр Брусникин     4 Апрель 2018