Не пропустіть безкоштовний майстер-клас з писанкарства і святковий концерт до Благовіщення!

Напередодні Великодня Національний музей історії України запрошує на майстер-клас з писанкарства та на концертну програму «Нев’янучий цвіт».

Музей і запрошує відвідувачів на чудову зустріч із майстринею Мариною Чорною, яка знається на традиції та техніках виготовлення не лише чудових та мініатюрних ляльок-мотанок, а й розпису Великодніх яєць різноманітними техніками. У п’ятницю (6 квітня) о 16:00 та у суботу (7 квітня) о 12:00.
Марина відкриє учасникам зустрічей втаємничений світ символів та технік, зокрема травлення та традиційного писанкарства, з виготовлення головного символу Світлого Христового Воскресіння. Зустрічі відбуватимуться на тлі виставки «Відкриті фонди «Вітаємо з Великоднем!», а за умови гарної погоди – на галявині перед Національним музеєм історії України. Майстер-класи будуть цікавими усім, хто прагне відчути повернення весни, тепла та свята.
Захід безкоштовний, але для участі потрібно обов’язково зареєструватися за формою. https://docs.google.com/forms/d/1MexycVNDIdhKWx5C3IAhGb-EFfCloTY9Pp6WSfhgG6M/viewform?edit_requested=true
Додаткова інформація – за телефоном: 278-48-64.
Адреса Національного музею історії України: вул. Володимирська, 2.

У свято Благовіщення Музей історичних коштовностей України (філія Національного музею історії України) запрошує на концертну програму «Нев’янучий цвіт». Благовіщення – це диво, яке сталося понад дві тисячі років тому. У цей особливий день ми приготували сюрприз для відвідувачів. Після самостійного знайомства з експозицією, вони зможуть насолодитися духовними співами у виконанні хорового ансамблю «Свят-Коло» під керівництвом лауреата Шевченківської премії Віктора Івановича Степурка.
Початок концерту в суботу, 7 квітня, о 15:00 за адресою: Музей історичних коштовностей України (філія НМІУ), вул. Лаврська, 9, корпус 12 (територія Києво-Печерської лаври). Вхід до Лаври через головну браму.
Реєстрація ЗА ПОСИЛАННЯМ https://docs.google.com/forms/d/1MexycVNDIdhKWx5C3IAhGb-EFfCloTY9Pp6WSfhgG6M/viewform?edit_requested=true або за телефоном (044) 280 13 96.
Вартість – за ціною вхідного квитка до музею (50 грн, для школярів/студентів/пенсіонерів – 30 грн, для дітей до 7 років, учасників АТО та членів їх родин – безкоштовно).

  • Національний музей історії України (НМІУ)

Національний музей історії України (НМІУ) — провідний історичний музей країни, який працює з 1899 року. Експозиція музею розташована на 4-х поверхах. Колекція налічує близько 800 тис. експонатів світового значення, які представляють історію України від палеоліту до ХХІ сторіччя.

Центральний корпус музею розташовується на Старокиївській горі за адресою вул. Володимирська, 2. Також у музею є філія – Музей історичних коштовностей України, який знаходиться на території Києво-Печерської Лаври (вул. Лаврська, 9), та окремий відділ «Музей Української революції 1917—1921 років» (вул, Володимирська, 57, Київський будинок вчителя).
Джерело: Національний музей історії України

Александр Брусникин     5 Апрель 2018