У Міжнародному виставковому центрі відкрився Міжнародний екологічний форум «Довкілля для України» та почала свою роботу Х Міжнародна виставка «Довкілля 2018»

22 травня 2018 року у Міжнародному виставковому центрі заступник міністра Василь Полуйко відкрив Міжнародний екологічний форум «Довкілля для України».
Також почала свою роботу Х Міжнародна виставка «Довкілля 2018», на якій учасники з усієї України демонструють можливості своїх підприємств, компаній та організацій по збереженню та відтворенню природних ресурсів.

У відкритті заходу прийняли участь заступник міністра екології та природних ресурсів Василь Полуйко, президент виставкової федерації Олександр Пашкевич, голова постійної комісії Київради з питань екологічної політики Костантин Яловий, ректор Державної екологічної академії післядипломної освіти Олександр Бондар.

«Уряд України усвідомлює, що екологічна сфера безпосередньо пов’язана з економічною, соціальною та науковою галузями, а отже, ми не маємо права ігнорувати глобальних екологічних загроз. Сподіваюся, Форум посилить екологічний рух у країні та залучить нових свідомих учасників», – зазначив під час відкриття Форуму заступник міністра Василь Полуйко.

Загальна мета форуму – показати проблеми та здобутки України в галузі охорони навколишнього природного середовища та розширити співпрацю в цьому напрямку. В програмі заходу передбачено проведення семінарів та круглих столів на актуальні природоохоронні теми.

Серед тем для обговорення:
– Енергоефективність та зміна клімату: підходи та інструменти для забезпечення сталого розвитку громад;
– Зелена економіка як механізм реалізації стратегії сталого розвитку;
– Національні природні парки і заповідники – скарбниці природної і культурної спадщини;
– Екологічні проблеми сектору безпеки і оборони України та шляхи їх розв’язання в умовах євроатлантичної інтеграції;
– Проблеми боротьби з деградацією земель та опустелюванням в Україні у контексті зміни клімату.

Х Міжнародна виставка «Довкілля 2018» триватиме з 22 по 24 травня. По завершенню учасники виставки будуть нагороджені відзнаками та дипломами.
Джерело: Міністерство екології та природних ресурсів України

Александр Брусникин    23 Май 2018