Оновлені оголошення у вагонах Київського метрополітена озвучить компанія Tak Treba Production

Столична підземка розпочала запис аудіооголошень, що звучать у вагонах. Партнером по даному напрямку роботи з пасажирами стала компанія Tak Treba Production.
«Необхідність перезапису оголошень назріла давно. Відбулося перейменування станції «Петрівка» на «Почайну», диктора Миколи Петренка, з яким підприємство співпрацювало раніше, уже немає, деякі тексти потребують змін та осучаснення», – каже радник начальника метрополітену Наталка Макогон.

Метрополітен опрацював різні варіанти створення контенту. Основними важливими факторами були: можливість оперативної роботи з професійним обладнанням, включаючи як запис, так і обробку голосу, незалежність від людського фактору, наявність авторських прав на продукт та якісний матеріал.

«Після розгляду низки пропозицій, ми зрозуміли, що найкраще звернутися до професіоналів та лідерів ринку у даному сегменті. Компанія погодилася на тривалий соціальний проект з метрополітеном на безкоштовній основі», – додає представник підземки.

Наразі створено базовий український контент: назви станцій, попередження про закриття дверей, оголошення наступних зупинок, тощо. У всіх поїздах дані записи з’являться протягом двох наступних тижнів, починаючи з синьої лінії. Англійський варіант, як і раніше, озвучуватиметься носієм мови.

«У ході підбору та тестування голосу, ми використали нашу базу дикторів та багаторічний досвід над різноплановими кампаніями для массового сприйняття. Цей неприбутковий проект – наша інвестиція у якісні зміни столиці та її інфраструктури», – пояснює директор компанії Дмитро Мельник.

«Ми щасливі доєднатися до проекту Київського метрополітену! Раніше ми співпрацювали по проектах FILM.UA Group і їх промоції у підземці, тепер і самі зробили корисну справу для комунального підприємства», – додає Поліна Толмачова, PR і маркетинг-директор FILM.UA Group.
***

  • Про Київський метрополітен

Київський метрополітен — головна транспортна артерія міста. Обслуговує більше половини загального обсягу міських пасажирських перевезень. Наразі підприємство складається з трьох ліній загальною довжиною 70 км та має 52 діючі станції. За добу столичною підземкою користується в середньому 1,5 мільйони пасажирів.

  • Про Tak Treba Production

Tak Treba Production – мультимедійна компанія, що спеціалізується на послугах дубляжу, озвучування, підбору голосів, перекладах та титруванні для адаптації іноземних фільмів, серіалів та анімації. Tak Treba Production є частиною FILM.UA Group – найбільшої у Східній Європі вертикально інтегрованої групи компаній у галузі теле- та кінопродакшну, яка розташована у столиці України.
Джерело: http://www.metro.kiev.ua

Александр Брусникин    11 Июнь 2018