«Мандруй Харківщиною»: Ще один регіон завершив своє цифрове перевтілення в рамках проекту Google Україна

Своє перевтілення в рамках кампанії «Цифрове перетворення регіонів України» від Google Україна завершила ще одна область – Харківська. Нагадаємо, дана ініціатива покликана підвищити інвестиційну та туристичну привабливість регіону за допомогою сучасних інтернет-інструментів.

Як зазвичай, проект було реалізовано в співпраці з місцевою владою, в даному випадку Харківською обласною державною адміністрацією.

Як і у разі з іншими регіонами для Харківщини було створено спеціальний туристичний сайт«Мандруй Харківщиною», де можна знайти інформацію про найцікавіші для відвідування місця області.
Зупинившись на тому чи іншому об’єкті, можна дізнатися про потенційно цікаві місяця поруч і де можна зупинитися, контактну інформацію; а за допомогою опції «Моя подорож» на сайті легко скласти маршрут цікавими пам’ятками області, поділитися ним з друзями і запросити їх вирушити в подорож разом. Крім того, можна вибрати вже готові маршрути з рекомендованими до відвідання місцями.

Важливою складовою цифрового перетворення Харківської області стала серія освітніх проектів для представників місцевого самоврядування, малого і середнього бізнесу, для державних службовців, викладачів і студентів з основ цифрової грамотності та безпеки в Інтернеті.

Для місцевих журналістів спільно з Freedom House було проведено семінар з питань свободи слова. Члени Товариства місцевих експертів Google спільно з волонтерами із Харкова під час семінару по роботі з Картами Google провели квест доступності, за результатами якого на Карти Google було нанесено багато соціально значущих об’єктів міста, а також позначено ступінь їхньої доступності для людей на візках.

Сайт «Мандруй Харківщиною» (https://discover.kh.ua/) приєднався до вже представлених раніше проектів інших областей України, зібраних на порталі https://discover.net.ua/.
Джерело: Google Україна

Александр Брусникин     3 Июль 2018