А. Біденко презентував бренд Ukraine NOW регіональним медіа

2 липня 2018 року у Києві відбувся прес-брифінг з представниками профільних міністерств для регіональних засобів масової інформації, організований в рамках проекту «Точне відображення Угоди про асоціацію Україна-ЄС в українських медіа».

У рамках заходу державний секретар Міністерства інформаційної політики України Артем Біденко розповів журналістам про заходи з популяризації України у світі і, зокрема, презентував розроблений в рамках роботи МІП єдиний бренд Ukraine NOW.
«Це парасольковий бренд, на основі якого тепер здійснюється вся урядова комунікація щодо України. Він уже доводить свою ефективність з погляду просування нашої держави на міжнародній арені», – зазначив А. Біденко.

У заході також взяли участь Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе та заступник Міністра закордонних справ Олена Зеркаль.
Проект «Точне відображення угоди про Асоціацію Україна-ЄС в українських медіа» реалізовують українські громадські організації «Інтерньюз-Україна» та «Товариство Лева» спільно з польським Фондом міжнародної солідарності.

Джерело: http://mip.gov.ua/news/

Александр Брусникин     2 Июль 2018