Кожен третій українець запитує інформацію щодо контактних центрів системи безоплатної правової допомоги

Кожен третій українець запитує інформацію про контакти, адреси та графіки роботи бюро, місцевих та регіональних центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги (БПД).- зазначила заступник Міністра юстиції Іванна Смачило.

На другому місці серед запитів – правові консультації. Зокрема, найчастіше юристи надають роз’яснення щодо сімейного, спадкового, земельного, житлового, трудового та іншого законодавства. Замикає трійку актуальних питань – повідомлення щодо затримання осіб для призначення захисника за рахунок держави. Ця інформація передається до відповідних регіональних центрів з надання БВПД, які забезпечують участь адвоката під час досудового розслідування та судового провадження.

- Активність українців цілком можна пояснити. Багато з них не знають куди звертатися в разі виникнення правових проблем, наприклад, затримання правоохоронними органами. Є величезний попит на адвокатів, послуги яких оплачує держава. На сьогодні із системою БПД співпрацює понад 6 тисяч адвокатів, – зазначив директор Координаційного центру з надання правової допомоги Олексій Бонюк.

Майже 540 тисяч дзвінків прийняли оператори єдиного контакт-центру системи безоплатної правової допомоги за три роки роботи. З роботою та досягненнями працівників першого офісу контактного центру в Чернівцях сьогодні знайомилася заступник Міністра юстиції Іванна Смачило.- Спробувала себе сьогодні у ролі працівника контактного центру системи БПД у Чернівцях. Поспілкувалась із дозвонювачами гарячої лінії, надала юридичну консультацію мешканці Харківської області, підказала як додатково звернутися до місцевого центру БПД. Такий контактний центр і праця його співробітників справді важливі для українців. У такій роботі треба мати високі професійні знання та добрі людські навички, – поділилась вряженнями Іванна Смачило.

У Чернівцях контактний центр почав працювати ще у жовтні 2015 року. Центр отримує повідомлення про випадки затримання осіб, а також консультує додзвонювачів з питань надання безоплатної правової допомоги. Всеукраїнський контактний центр має два стаціонарні офіси – у Чернівцях (працює з жовтня 2015 року) та Сумах (працює з липня 2017 року). Їхню роботу забезпечують 14 та 9 відповідно операторів – висококваліфікованих юристів, які консультують клієнтів системи безоплатної правової допомоги.

Діяльність єдиного контакт-центру дала можливість громадянам з різних населених пунктів країни, зателефонувавши за безкоштовним номером 0 800 213 103, отримати необхідну правову консультацію та вирішити свої юридичні питання.
Джерело: https://minjust.gov.ua/news/

Александр Брусникин    25 Октябрь 2018