КП «Київпастранс» продовжує облаштовувати сучасні зупинкові комплекси

КП «Київпастранс» продовжує облаштовувати і осучаснювати зупинкові комплекси. Від початку 2018 року фахівцями підприємства було встановлено 63 павільйони очікування європейського типу з гартованого скла. Такі павільйони очікування повністю зберігають пасажирам оглядовість для під’їжджаючого транспорту.
Окрім цього, на виконання розпорядження КМДА, КП «Київпастранс» спільно з Департаментом економіки та інвестицій провели інвестиційні конкурси із залученням приватних інвесторів щодо оновлення зупинкової інфраструктури. За результатами проведеного конкурсу сучасними конструкціями будуть облаштовані 994 існуючі зупинки громадського транспорту.

На великих транспортних вузлах вже розпочато комплекс заходів з їх благоустрію: тверде покриття облаштовано фігурними елементами мощення, сучасні конструкції павільйонів очікування, проте вже з кіосками для продажу проїзних документів, підключають до інженерних мереж.

Наразі такі конструкції інвесторами були вже встановлені на зупинках «вул. Миколи Закревського» та «ст. м. Дорогожичі». До кінця 2018 року планують встановити ще близько 30 таких новітніх комплексів. Зміни триватимуть!

Джерело: КП «Київпастранс»

Александр Брусникин     8 Ноябрь 2018