83 роки тролейбусному руху в Києві!

Тролейбусний рух у місті Києві було відкрито 5 листопада 1935 року. Перший маршрут простягався по вул. Червоноармійській до пл. Льва Толстого і складав всього 3,5 км. А в районі нинішньої Либідської площі було побудовано перший тролейбусний парк.

На 83-му році розвитку тролейбусного руху в столиці працюють 48 тролейбусних маршрути, 4 з яких є нічними – №№91Н,92Н,93Н,94Н, які обслуговуються 4-ма тролейбусними депо. Тролейбусними маршрутами Києва курсують 390 одиниць рухомого складу, з яких 7 одиниць задіяні на нічних маршрутах. Довжина тролейбусної маршрутної мережі, яку обслуговує КП “Київпастранс”, складає близько 1200 км. В межах комунального підприємства експлуатуються тролейбуси виробництва: ПАТ «АК» Богдан Моторс», ТОВ «ЛАЗ», Мінського автомобільного заводу, ДП «Київський авіаційний завод «Авіант».

За рекомендаціями експертів Світового банку та у відповідності до звернень пасажирів збільшується кількість тролейбусних маршрутів, а існуючі – вдосконалюються. Так цього річ було організовано новий нічних тролейбусний маршрут №94Н «Ст.м.Площа Льва Толстого – пр.Леся Курбаса». А також було подовжено траси слідування та збільшено випуск на маршрутах:

- № 7 – вул. Чорнобильська – пл. Льва Толстого;

- № 12 – ст.м. Васильківська – Залізничний вокзал;

- №16 – вул. Туполева – майдан Незалежності;

- №23 – вул.Туполева – ст.м. “Лук’янівська”.

Довідка: Тролейбус Києва – один з основних видів громадського транспорту в столиці України. Тролейбусна мережа Києва є найбільшою в країні.

Київський тролейбус – екологічно безпечний транспорт, який не завдає шкоди навколишньому середовищу, що є важливим аспектом в умовах надлишкової забрудненості повітря в сучасних реаліях мегаполісу. Київські тролейбусні лінії проходять практично у всіх спальних і центральних районах міста. Гілки тролейбусівлівого і правого берега Дніпра об’єднані між собою мостами – Патона та Московським.

З історії безрейкового столичного наземного електричного транспорту…

Слово «тролейбус» запозичене з англ. trolley bus. За однією з версій, це назва виникла як поєднання американізму trolley («трамвайний вагон» — брит. Streetcar, tram) та англійської bus («автобус») — перші тролейбуси сприймалися публікою як «гібрид автобуса та трамвайного вагона» (у ранніх публікаціях російською мовою тролейбус описувався як «безрейковий трамвай»).

Троле?йбус — безрейковий механічний транспортний засіб (переважно пасажирський, хоча трапляються тролейбуси вантажні і спеціального призначення) контактного типу з електродвигуном, що одержує електричний струм від зовнішнього джерела живлення (від тягових підстанцій) через дводротову контактну мережу за допомогою штангового струмоприймача і поєднує в собі переваги трамвая та автобусу.

Перші тролейбуси було виготовлено на Трамвайному заводі бригадою під керівництвом Михайла Ольшанського. Це була двовісна машина з дводверним дерев’яним кузовом загальною місткістю 45 чоловік (37 місць для сидіння). Потужність електродвигуна складала 60 кіловат. Тролейбус міг розвивати швидкість до 50 кілометрів на годину.

На кінець 1940 року у Києві уже діяло три маршрути : № 1 “Трамвайний завод – пл. ІІІ Інтернаціоналу (нині Європейська пл.); № 2 “Залізничний вокзал – пл. ІІІ Інтернаціоналу”; № 3 “Залізничний вокзал – Трамвайний завод”. Протяжність тролейбусних ліній тоді вже становила 15,4 км; інвентар тролейбусів досяг 47 одиниць.

На кінець 1960 р. згадані показники відповідно досягли 106 км і 290 тролейбусів. У другій половині 1961 р. стало до ладу 2-ге тролейбусне депо по вулиці Довженка. Для задоволення потреб міста завод електротранспорту почав виготовляти тролейбуси власної конструкції: «Київ-2», «Київ-4» та «Київ-6». А невдовзі в Київ почали надходити і чеські тролейбуси 8Тр і 9Тр.

Вперше у світовій практиці на маршрутах міста Києва з’явився тролейбусний потяг із машин МТБ-82 в 1966 р. Слідом за ним почалось масове формування потягів із тролейбусів 9Тр на заводі електротранспорту.

З 1983 р. Київ почав отримувати чотиристорні чеські тролейбуси 14Тр, а з 1986-го – зчленовані тролейбуси ДАК-217Е із Румунії, з 1990-го – теж зчленовані чеські 15Тр. За цей час у 1968 р. стало до ладу тролейбусне депо № 3, а в 1984-му – депо № 4 (нині Куренівське).

Зміна взаємовідносин на світовому ринку знову спонукала киян відновити виробництво тролейбусів власної конструкції, але зчленованих. Перший такий тролейбус моделі «Київ-11» вийшов з воріт заводу у січні 1991 р. На кінець 1990 р. показники роботи тролейбусного транспорту становили вже: довжина тролейбусної мережі – 317,9 км, кількість рухомого складу 1125 одиниць, а кількість тролейбусних маршрутів – 31.

На жаль, економічна криза, яка охопила Україну після розпаду радянської імперії, внесла суттєві поправки в розташування місць праці, в тому числі в Києві, що змінило конфігурацію пасажиропотоків та обсяги пасажироперевезень на міському комунальному транспорті.

Джерело: КП «Київпастранс»

Александр Брусникин     5 Ноябрь 2018