Міжнародний жіночий клуб Києва запрошує відвідати 26-тий Благодійний Ярмарок «IWCK Charity Bazaar»

8 грудня 2018 року на головній спортивній та культурній арені країни – НСК «Олімпійський» відбудеться 26-ий щорічний Благодійний Ярмарок «IWCK Charity Bazaar».
«IWCK Charity Bazaar» – це особливий захід, під час якого 42 посольства іноземних держав та представники іноземних країн, що знаходяться в місті Києві, організовують виставку та розпродаж різноманітної національної продукції – і це не єдина річ, що здатна привабити численних відвідувачів.

Програма заходу:

Церемонія відкриття на головній сцені
9.30 – промова президенту МЖКК Валері Стулікової;
Промова членів Комітету зі зброрів коштів: Айлян Фелів та Соні Земанової;
Запрошення Генеральних спонсорів та партнерів заходу;
9.35 – привітальне слово від імені дипломатичної спільноти: Надзвичайна і Повноважна Послиня Великої Британії в Україні, пані ДЖУДІТ ГОФ;
9.38 – парад флагів;
10.00 – відкриття Ярмарки для відвідувачів;
10.05 – церемонія розрізання стрічки представниками посольств;
17.00 – закриття виставки.

  • Довідка:

Міжнародний жіночий клуб Києва (IWCK) – це недержавна та некомерційна організація, заснована в 1992 р. групою іноземних жінок під керівництвом пані Інгабор Крістофассен (H.E. Ms Ingabor Kristofassen), першого посла Бельгії в Україні та першого президента IWCK. На даний час організація складається з більш ніж 250 учасників з 60 країн, включно з представниками дипломатичного корпусу, акредитованими в Україні, жінками, що задіяні в культурних та ділових спільнотах, та дружинами дипломатів і бізнесменів.

З моменту заснування, ключовим аспектом діяльності учасників IWCK була підтримка благодійних заходів на користь лікувальних закладів для літніх людей, дитячих будинків, шкіл, лікарень та об’єднань, що займаються захистом дітей та жінок в Україні.

Основним заходом для збору коштів на доброчинну діяльність IWCK є Благодійний Ярмарок, який відбувається щорічно в першу суботу грудня. В 2017 IWCK протягом Ярмарки зібрав 3 700 000 гривень за сприяння 50 міжнародних компаній та кропіткої праці 2 000 волонтерів. Минулого року Ярмарок відвідало більше 8 000 людей. Зібрані кошти було розподілено поміж 20 благодійними проектами та підтримано 5 особливих ініціатив.

Дата: 8 грудня 2018 року, 10:00-17:00
Місце проведення: НСК «Олімпійський», вул. Велика Васильківська, 55
Джерело: Міжнародний жіночий клуб Києва (IWCK)

Александр Брусникин     5 Декабрь 2018