Євродепутати високо оцінили зусилля України в проведенні реформ та засудили агресію Росії

У середу депутати Європарламенту дали позитивну оцінку просуванню реформ в Україні. Також вони засудили агресію Росії в Керченській протоці та будівництво «Північного потоку-2».

Європарламент ухвалив резолюцію, яку підтримали 433 депутати, 105 висловилися проти, 30 – утрималися. У ній міститься оцінка останній подій, пов’язаних з Угодою про асоціацію між Україною та ЄС, яка набрала чинності в 2017 році.

Доповідач Європарламенту Міхаель Ґалер (Європейська народна партія; Німеччина) сказав таке: «Україна добре прогресує у здійсненні реформ, що стосуються Угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом. Однак громадяни все ще не відчувають суттєвого поліпшення умов життя. Боротьбу проти корупції слід здійснювати у більш рішучий спосіб. Прямування європейським шляхом є найкращим засобом проти дій Росії з дестабілізації».

  • Довідкова інформація

2014 року Україна підписала Угоду про асоціацію з Європейським Союзом задля зміцнення економічних та політичних зв’язків між двома сторонами. Угода набрала чинності у 2017 році.

Більше інформації
Ухвалений текст (12.12.2018) http://www.europarl.europa.eu/plenary/en/texts-adopted.html

Джерело: Представництво Європейського Союзу в Україні

Александр Брусникин    13 Декабрь 2018