Партія «Слуга народу» висунула Володимира Зеленського кандидатом в президенти України

Партія «Слуга народу» висунула Володимира Зеленського кандидатом в президенти України

Сьогодні, 21 січня 2019 року, відбувся позачерговий з’їзд політичної партії «Слуга народу», на якому були присутні делегати від регіональних представництв «Слуги народу». З’їзд, який відбувався у неформальній обстановці, відкрив Голова партії Іван Баканов. Він запропонував обговорити та ухвалити кілька питань, що були на порядку денному. Зокрема,

Порядок денний:
1. Про висування кандидата від Партії на виборах Президента України 31 березня 2019 року;
2. Про уповноваження Голови Партії Баканова Івана Геннадійовича на підписання рішення про висування кандидата від Партії на виборах Президента України 31 березня 2019 року, та на подачу документів, передбачених Законом України «Про вибори Президента України», до Центральної Виборчої Комісії, з правом передоручення цих повноважень третім особам.

Кандидатом на посаду Президента України від партії «Слуга народу» було висунуто Володимира Зеленського, художнього керівника студії «Квартал 95».
Рішення по двох питаннях порядку денного були прийняті одноголосно.

Крім того, в рамках з’їзду, відбулося привітання кількох іменинників серед присутніх делегатів. Всіх делегатів та гостей з’їзду частували піцею, соком та бургерами.

Більше фото та відео зі з’їзду “Слуги народу” тут –
https://www.facebook.com/zelenskiy95/posts/2178311199085911

Источник:“Прес-служба Володимира Зеленського”

Александр Брусникин    21 Январь 2019