31 січня - 6 лютого у найбільших містах України пройде 14-й фестиваль

14-й фестиваль «Вечори французького кіно» стартує і31 січня у найбільших містах України. До програми увійшли п’ять картин.
Відкриє фестиваль комедія «Щось не так з тобою». Стрічка П’єра Сальвадорі була відзначена премією спільноти драматичних авторів і композиторів (SACD) на Каннському кінофестивалі та закривала 9-й Одеський кінофестиваль.
Драма «Один король – одна Франція», присвячена подіям Великої французької революції. Фільм був показаний в рамках позаконкурсної програми Венеціанського кінофестивалю.
Окрім того, в програмі «Вечорів французького кіно» буде показана і режисерська робота Гарреля трагікомедія «Чесний чоловік». У головних ролях: Гаррель, Летиція Каста та Лілі-Роуз Депп. Драма «Аманда» була вперше представлена в рамках Венеціанського кінофестивалю, де була відзначена премією Laterna Magica. У головних ролях: Венсан Лакост та Стейсі Мартін.

Також буде представлено комедію «Гаспар їде на весілля» з Феліксом Моаті.

Протягом лютого фестиваль також відбудеться у Харкові, Львові, Одесі, Дніпрі, Сумах, Чернівцях, Вінниці, Маріуполі, Запоріжжі та Рівному.
За традицією, колекцію нових і найкращих французьких фільмів представляють посольство Франції в Україні, Французький інститут в Україні та компанія «Артхаус Трафік».
Фільми демонструються мовою оригіналу з українськими субтитрами.

Розклад за посиланням http://www.kievkino.com.ua/uk/1274/index.html

Джерело: http://www.kievkino.com.ua/uk/

Александр Брусникин    29 Январь 2019