На Співочому полі до відкриття Фестивалю гігантських китайських ліхтарів облаштували 30 світлових локацій

Завтра, 14 лютого, у Києві відкриється Фестиваль гігантських китайських ліхтарів. На території Співочого поля облаштовано 30 тематичних світлових локацій, кожна з яких символізує стародавню народну казку чи легенду Китаю.
Відвідувачі побачать сади панд та фламінго, ліс оленів, а центральним експонатом виставки стане 40-метровий дракон. Про це повідомили організатори заходу – компанія Grand Event.
Над інсталяціями працювала спеціально запрошена команда фахівців із Китаю.

Під час монтажу використали порядку 15 000 лампочок і більше 2 кілометрів шовку, а власне установка тривала майже два тижні.

У день відкриття о 17:00 на Співочому полі пройде акція «Весілля за годину», під час якої представники РАЦС зареєструють шлюби усіх охочих молодят.

Протягом усіх вихідних та святкових днів на відвідувачів чекатимуть культурні програми традиційних святкувань: Китайський новий рік, концертна програма на Масляну, відзначення 14 лютого та 8 березня.

Як зазначають організатори, Фестиваль гігантських китайських ліхтарів – одна з найвідоміших виставок у світі, що проводилась у більше ніж 40 країнах.
Виставка гігантських китайських ліхтарів триватиме до 31 березня та працюватиме із 17:00 до 23:00.
Місце проведення: вул. Лаврська, 33.
Джерело: https://bit.ly/2SBAHZu

Александр Брусникин    13 Февраль 2019