Досвід соціального підприємництва обговорять на міжнародні конференції #SocialBusinessInUA у Києві

У четвер, 21 лютого 2019 року, проект ЄС «Соціальне підприємництво: досягнення соціальних змін за ініціативою “знизу“» проведе міжнародну конференцію #SocialBusinessInUA у Києві. Це найбільша подія року у сфері соціального підприємництва за участі трьохсот соціальних підприємців, експертів, представників уряду та місцевого самоврядування з семи країн: України, Литви, Латвії, Швеції, Польщі, Білорусі та Австрії.

Учасники поділяться досвідом і обговорять, чи може соціальне підприємництво бути прибутковим і змінити громади; чи стануть поширеними соціальні замовлення та інвестування в Україні. Буде висвітлено правову ситуацію та перспективи розвитку законодавства для соціального бізнесу. Низка практичних сесій присвячені започаткуванню соціальних підприємств, фінансовим моделям, маркетингу та оцінці соціального впливу. Під час Pitch Night випускники 12-тижневої акселераційної програми SELab (частина проекту «Соціальне підприємництво»)

Що?
Міжнародна конференція із соціального підприємництва #SocialBusinessInUA

Коли?

21 лютого 2019 р.
9:15 – 9:30 – брифінг Посла Хюга Мінгареллі
9:30 – відкриття конференції
19:30 – 21:30 ? Pitch Night

Де?
Mercure Congress Centre, Київ, вул. В. Гетьмана, 6, блок В, вхід через кінотеатр «Батерфляй» 5-й поверх.

Учасники:
Посол Хюг Мінгареллі, голова Представництва Європейського Союзу в Україні
Олександр Бабій, координатор програм Офісу розвитку малого та середнього підприємництва України Міністерства економічного розвитку та торгівлі України
Леонід Остальцев, засновник соціального підприємства Veterano Pizza
Андріс Берзіньш, керівник найуспішнішого соціального підприємства в Латвії, де працюють 800 співробітників
Повна програма конференції: www.events.ufb.org.ua
Мови заходу: англійська та українська, синхронний переклад

  • Довідкова інформація:

Проект ЄС «Соціальне підприємництво: досягнення соціальних змін “знизу“» розвиває професійний потенціал соціальних підприємців, формує громадську думку про соціальне підприємництво як інноваційний механізм вирішення економічних і соціальних проблем, будує екосистему для розвитку соціального бізнесу (освіта, консалтинг), сприяє законодавчим змінам для розвитку соціального підприємництва. Проект втілює міжнародний консорціум із семи організацій з України, Литви та Латвії на чолі з Українським форумом благодійників за фінансової підтримки Європейського Союзу. Тривалість: березень 2018 – серпень 2020.

Запрошуємо представників ЗМІ
Акредитація для ЗМІ: Леся Ярошенко, ly.ukrainianmonitor@gmail.com або за телефоном +38 066 737 83 18
Джерело: EU Delegation to Ukraine

Александр Брусникин    18 Февраль 2019