21-22 лютого відбудеться 7-ий Київський Безпековий Форум для української молоді

21 лютого 2019 року, у Києві розпочне роботу 7-ий Київський Безпековий Форум для молоді, який триватиме два дні 21-22 лютого).
Представники усіх регіонів України, а також молоді спеціалісти з Грузії, Німеччини та Польщі будуть обговорювати сучасні виклики, перед якими стоять міжнародні організації (ЄС European Union – EU, НАТО NATO, ОБСЄ OSCE – The Organization for Security and Co-operation in Europe, ООН #UN, РЄ Council of Europe). Згодом учасники презентують альтернативний погляд на діяльність цих організацій.

Вступне слово на VII Молодіжному Київському безпековому форумі буде надано“Прем’єр-міністру України (2014-2016) та Засновник Фонду «Відкрий Україну» Арсенію ЯЦЕНЮКУ.

Також у рамках 7-го Київського Безпекового Форуму для молоді виступлять – Прем’єр-міністр України (2014-2016) та Засновник Фонду «Відкрий Україну» Арсеній ЯЦЕНЮК, міністр молоді та спорту України Ігор ЖДАНОВ, міністр освіти і науки України Лілія ГРИНЕВИЧ, заступник директора Центру інформації і документації НАТО в Україні Вікторія ЦІЄМІНІТЕ, представник Управління Верховного комісара ООН у справах біженців Пабло МАТЕУ, Голова Офісу Ради Європи в Україні Мортен ЕНБЕРГ, письменник та телеведучий Віталій ПОРТНІКОВ та інші.

Організатор Форуму: Фонд Арсенія Яценюка “Відкрий Україну” – міжнародний благодійний фонд, заснований у липні 2007 року з ініціативи Арсенія Яценюка та Збігнева Джимали для зміцнення та розвитку авторитету України у світі.

Початок роботи Форуму – 21 лютого 2019 року о 11:30.

Робоча мова Форуму – англійська.
Мiсце проведення заходу Набережно-Хрещатицька,1 [Fairmont Grand Hotel Kyiv]
Акредитація на подію обов’язкова за посиланням http://ksf.openukraine.org/ua/media/accreditation до 18:00 20-го лютого 2019 року.
Контактна особа – Антон ШКУРО – (044) 359 18 40, sa@openukraine.org.

Джерело: http://ksf.openukraine.org/

Александр Брусникин    19 Февраль 2019