Садовий пропонує зменшити податкове навантаження в Україні до 20 %

План дій для розвитку бізнесу в Україні представив кандидат у Президенти України Андрій Садовий на зустрічі із представниками Європейської Бізнес Асоціації в Києві.
Сильне законодавство та чітка робота Антимонопольного комітету. Зменшення податкового навантаження та доступність дешевих кредитів. Ліквідація економічних підрозділів у силових органах.

«Податкове навантаження в Україні сьогодні понад 40%. Якщо ж проаналізувати політику держав, які показали швидке економічне зростання – Китай, Сінгапур, Корея – вони у свій час суттєво його зменшували. Аби Україна «злетіла», треба рухатися тим же шляхом – зменшувати податкове навантаження до 20%», – каже Андрій Садовий.

Політик переконаний – вкупі із запровадженням податку на виведений капітал замість податку на прибуток, це дозволить бізнесу вийти з тіні і легально працювати, сплачуючи помірні податки.

Окремо Андрій Садовий наголошує на тому, що необхідно зменшувати ставку рефінансування Національного банку, яка безпосередньо впливає на банківську маржу за кредитами:
«Облікова ставка Нацбанку України сьогодні – 18% річних. Як наслідок, комерційні банки видають кредити під 20-24%. Поляки, чехи, громадяни прибалтійських країн беруть кредити під 2-4 % річних. Неможливо розвивати малий і середній бізнес в Україні, якщо він братиме обігові кошти під такі великі відсотки – бо тоді підприємець фактично працює на банк і жодного виробництва мати не буде».

Додамо, у своїй передвиборчій програмі кандидат у Президенти України Андрій Садовий серед перших кроків для стимулювання економічного зростання та справедливої податкової системи пропонує:
– Ліквідувати всі економічні підрозділи прокуратури, поліції, Служби безпеки України та податкову міліцію, скасувати їхні повноваження у сфері економічних злочинів.
– Запровадити податок на виведений капітал.
– Зробити прозорою роботу митниці та фіскальної служби.
– Синхронізувати бази даних усіх державних органів, які надають послуги для бізнесу.

Джерело: Об’єднання Самопоміч

Александр Брусникин    20 Февраль 2019