Розпочався другий етап визначення найкращих вподобань у 2019 році «Фаворити Успіху»

1 квітня розпочався другий етап народного голосування, що визначає найкращі торгові марки та найяскравіших діячів сцени 2019 року в рамках конкурсу вподобань «Фаворити Успіху».
Оцінки учасників рейтингу першого кварталу було зафіксовано, і з’явилася можливість проголосувати знову, з чистого аркушу! Тепер стало значно цікавіше не тільки голосувати, але йпереглядати поточні результати, спостерігаючи за тим, як конкурсанти, отримавши чергову порцію вашої підтримки, обганяють в рейтинзі фаворитів попереднього етапу опитування, який тривав з 1 січня по 31 березня!

А переможці конкурсу, справжні Фаворити Року, визначатимуться на основі підсумкової середної оцінки, отриманої у всіх чотирьох календарних кварталах.
Другий етап конкурсу триватиме наступні 3 місяці до кінця червня. Однак, у ньому з’явилася одна дуже цікава номінація, яка буде активною тільки один день, 1 квітня! :)
Мова йде про національні рейтинги торгових марок. Нам надзвичайно цікаво, яким заходам люди довіряють найбільше: чиї результати, рейтинги конкурсантів та методика визначення переможців не викликають сумнівів і дозволяють вважатися об’єктивними… І взагалі, чи може народ відрізнити рейтинг від «не рейтингу»! :)
________________________________________
Уважно стежте за подальшими новинами та анонсами конкурсу «Фаворити Успіху» на Фейсбуці,Твітері, Телеграмі та в Інстаграмі оскільки у нас попереду ще Церемонія нагородження Фаворитів 2018 року — щорічна грандіозна святкова подія з віншування найкращих торгових марок минулого року!

На майбутній церемонії нагородження будуть відзначені статусними нагородами найкращі бренди продуктів і різних сфер послуг, компанії, столичні заклади, засоби масової інформації, і звичайно ж найяскравіші персоналії української сцени 2015 року, які заслужили звання Народних Фаворитів завдяки гарячій підтримці своїх численних шанувальників. Шоу-програма заходу не обійдеться без виступів найулюбленіших артистів минулого року, а захід транслюватиметься онлайні в прямому ефірі! (Саме тому слідкуйте за анонсами аби нічого не пропустити :)
Вибирайте найкраще, діліться своїми рекомендаціями найкращого вибору з друзями!
Джерело: FAVOR.com.ua

Александр Брусникин     1 Апрель 2019