ЦВК буде готова провести дострокові вибори до ВР,- Голова ЦВК Тетяна Сліпачук

Центрвиборчком буде готовий до проведення дострокових виборів у парламент у випадку їх оголошення. Голова ЦВК Тетяна Сліпачук однак каже, що через обмежені часові рамки можуть виникнути певні труднощі. Про це вона повідомила на сьогоднішньому брифінгу.

“Я думаю у разі, якщо відповідне рішення буде прийнято на всіх законних підставах, то у нас мало шансів бути не готовими. Я б швидше ставила питання, наскільки оперативно будуть вирішені всі ті питання, які потрібні для того, щоб відбулися ті чи інші речі”, – сказала Сліпачук.

За її словами, Центральна виборча комісія в рамках повноважень буде здійснювати всі необхідні кроки.

Сьогодні ЦВК підбила підсумки другого туру виборів президента і оголосила остаточні результати. Так, шоумен Володимир Зеленський отримав 73,22% голосів (понад 13,5 млн виборців), чинний глава держави Петро Порошенко – 24,45% (понад 4,5 млн). Зеленського оголосили обраним президентом України.
Як писав заступник головного редактора DT.UA Сергій Рахманін, команда Зеленського розглядає варіанти розпуску Ради і шантажу депутатів для їх примусу до співпраці. Рішення про дострокове припинення повноважень парламенту може бути прийнято з допомогою Окружного адмінсуду, який у березні попросив у Верховної Ради документального підтвердження існування коаліції.

Конструктором оригінального “капкана для Ради” джерела називають Андрія Богдана – особистого адвоката олігарха Ігоря Коломойського і головного юридичного радника штабу Зеленського.

Джерело: https://dt.ua/POLITICS/

Александр Брусникин    30 Апрель 2019