12-16 червня пройде третій фестиваль «Тиждень швейцарського кіно»

12-16 червня в Києві у кінотеатрі «Київ» пройде третій фестиваль «Тиждень швейцарського кіно», на якому будуть представлені 4 актуальні картини останніх років, відібрані на європейських фестивалях.

Відкриття фестивалю відбудеться 12 червня о 19:40 «Тиждень швейцарського кіно» відкриває мелодрама «Мрія Катріни» режисерів Даріо і Мірко Бішофбергерів., повторний показ стрічки – 16 червня о 19:00.
Швейцарсько-німецька драма «Невинний» Сімона Жакме була вперше показана у рамках конкурсної програми міжнародного кінофестивалю у Сан-Себастьяні, де претендувала на Гран-прі, та була відзначена премією Swiss Film Prize за найкращу жіночу роль. Показ запланований на 13 червня, 19:00.

Також у програмі стрічка спільного виробництва Швейцарії та Італії, драма «Щасливий Лазар» Аліче Рорвахер. Показ відбудеться 14 червня о 19:00.
Драма «За вітром» із зіркою французького кіно Мелані Тьєррі у головній ролі, удостоєна премії Variety Piazza Grande Award міжнародного кінофестивалю у Локарно. Показ відбудеться 15 червня о 19:00.

«Тиждень швейцарського кіно», організований Посольством Швейцарії в Україні. Всі фільми фестивалю демонструються мовою оригіналу з українськими субтитрами.
Джерело: Посольством Швейцарії в Україні

Александр Брусникин     7 Июнь 2019