Німецький автобусний лоукостер FlixBus відкриває представництво в Україні

Німецький автобусний лоукостер FlixBus (Берлін) розширює присутність в Україні, відкриваючи представництво.
Наразі рейси здійснюються тільки з Києва. Однак до кінця 2019 року компанія планує запустити рейси з Харкова, Дніпра, Одеси та Львова. Крім того, FlixBus до кінця цього періоду має намір запустити внутрішні рейси Україною.

“Я дуже радий, що після кількох місяців планування та підготовки ми нарешті можемо оголосити наші подальші плани щодо розвитку в Україні. FlixBus тепер є офіційно зареєстрованою компанією в Україні й має команду в Києві, платить податки до місцевого бюджету”, – сказав гендиректор компанії в Польщі та Україні Міхал Леман під час прес-конференції в Києві у вівторок.
Він зазначив, що головними маршрутами компанії є маршрути до Польщі, Німеччини, Чехії, Австрії та Угорщини.

“Ми наразі проводимо переговори з нашими партнерами. Ми дивимося, які лінії активніше розвиватимуться. Ми запитуватимемо в нашого партнера, чи є в нього можливість надати автобуси, надати водіїв”, – уточнив Леман на запитання агентства “Інтерфакс-Україна”.

За даними компанії, вартість квитків (за акційною ціною) стартує від EUR5. Купити квиток можна в застосунку та на сайті компанії.

Перші рейси з України FlixBus почала здійснювати в 2017 році. Станом на червень 2019 року компанія забезпечує щоденне сполучення України з Німеччиною, Угорщиною, Польщею та Австрією. Маршрути здійснює автобусний партнер FlixBus – компанія “Євроклуб”.

FlixBus – німецька компанія, яка розвиває автобусні перевезення Європою та США, заснована у 2013 році. Компанія працює за моделлю партнерства з автобусними регіональними перевізниками, які надають свої автобуси й документи на маршрути, а FlixBus займається продажем, маркетингом і керуванням графіками.

Компанія співпрацює з понад 250 регіональними партнерами-перевізниками, котрі мають спільну систему продажу квитків і спільний бренд. Також компанія має власні автобуси.
На сьогодні FlixВus сполучає маршрутами понад 2 тис. населених пунктів у 29 країнах і здійснює понад 350 тис. рейсів щодня.

Джерело: https://ua.interfax.com.ua/news/economic

Александр Брусникин    11 Июнь 2019