В Києві відбулось офіційне відкриття першого автозаправочного комплексу під брендом AVIA

11 червня в Києві за участі послів Швейцарії та Польщі відбулось відкриття першого АЗК AVIA. Україна стала 15-ю країною Європи, де присутня швейцарська мережа, яка загалом налічує більше 3000 АЗК.
Захід відбувся у рамках масштабного виходу міжнародної мережі на ринок України, згідно підписаного меморандуму про співпрацю між Wexler Group та AVIA Association в особі польської компанії UNIMOT.
В урочистому відкритті взяли участь виконавчий директор AVIA International Маріо Торіні, голова дипломатичної місії при посольстві Швейцарії в Україні Сімоно Підо, директор закордонного торгівельного бюро у Києві польської агенції з інвестицій у Києві Король Кубіца, президент компанії Unimot Адам Сікорські та голова групи компаній
Wexler Петро Белз.

Виконавчий директор AVIA International Маріо Таніні повідомив, що AVIA бренд з історією. Як альтернатива міжнародним нафтовим компаніям, декілька незалежних імпортерів нафти в Швейцарії об’єднали свої сили в 1927 році під назвою AVIA. Численні компанії зробили ідею AVIA своєю філософією. До п’ятдесятих років поступово приєдналися колеги з інших європейських країн. Так з’явився 1960 AVIA INTERNATIONAL.
Бренд AVIA є № 1 у Швейцарії та №2 у Фанції після Total (французька транснаціональна нафтогазова компанія)

Пан Таніні зазначив, що мережа AVIA представлена у 40 країнах Європи та налічує більш ніж 3000 автозаправок. Україна стала 15-ю країною присутності бренду AVIA.
До кінця року на території України планують відкрити ще 14 АЗС,з яких три у Києві (у Оболоньському, у Дарницькому та Печерському районах).
Заправки AVIA працюють в Німеччині, Франції, Австрії, Нідерландах, Іспанії, Польщі та інших країнах. Під цим брендом в Європі продаються масла і мастильні матеріали, природний газ, LPG, мазут і електрика.

«Ключовою конкурентною перевагою мережі AVIA в Україні, як і у всьому світі, буде висока якість палива»,- зазначив президент компанії Unimot Адам Сікорськ
“Ми гарантуємо найвищу якість палива, яке буде заправлятися в бак на заправках AVIА, оскільки перед реалізацією воно буде проходити ряд жорстких внутрішніх проб за всіма європейськими стандартами”,– підкреслив п.Сікорські.
AVIA бере на себе ініціативу та впроваджує нові, інноваційні продукти з метою зменшення впливу на навколишнє середовище.
Прикладами такого розвитку є паливо та паливо з біокомпонентами, що забезпечують стійке виробництво з пропорціями, що виходять за межі правових вимог, нові продукти, такі як природний газ, пелети та інвестиції у вітрову та сонячну енергію.

За декілька років мережа планує стати важливим гравцем роздрібного ринку нафтопродуктів.

Комплекс відкрився у Святошинському районі, по вул. Кільцева дорога 16.

Александр Брусникин    11 Июнь 2019