Вперше у Києві плогінг із зірками спорту!

Запрошуємо на перший у Києві плогінг із зірками спорту! 15 червня на Дніпровській набережній у Києві відбудеться еко-спортивний забіг у форматі плогінга, до якого приєднається низка відомих українських спортсменів:

• В’ячеслав Кравцов – капітан збірної України з баскетболу, гравець іспанського клубу «Фуенлабрада».
• В’ячеслав Бобров – гравець іспанської «Гіпускоа» та збірної України.
• Віктор Захаров – капітан збірної України з хокею, гравець ХК «Донбас».
• Олександр Андрієвський – футболіст ФК «Динамо Київ».
• Ганна Касьянова — 3-разова володарка Кубка Європи з легкоатлетичного семиборства, бронзова призерка Кубка світу 2009 та чемпіонату Європи у п’ятиборстві 2013, учасник двох Олімпіад.
• Олексій Касьянов — десятиборець, олімпієць, призер чемпіонатів світу та Європи з легкої атлетики.

Взяти участь в еко-пробігу можуть усі бажаючі, організатори акції забезпечують якісними пакетами для сміття і рукавичками. Все зібране сміття буде відсортовано і здано на переробку.

Подія відбудеться об 11:00 у суботу 15.06, старт і точка збору під Дарницьким залізничним мостом на лівому березі.

Організатором акції знову стане корпорація «Біосфера», виробник рециклінгових пакетів для сміття «Фрекен БОК», яка першою привезла в Україну незвичайний симбіоз пробіжки і прибирання у 2018 році. Нагадаємо, минулого року за 3 пробіжки в 3 містах плогери зібрали майже тонну сміття, яке відправилося на переробку. Зокрема, зібраний поліетилен послужив сировиною для виготовлення пакетів «Фрекен БОК» на рециклінговому заводі корпорації.

Джерело: Корпорація «Біосфера»

Александр Брусникин    13 Июнь 2019