Міжнародний фестиваль кінних бойових мистецтв «Скіфи» запрошує до Древнього Києва у «Парку Київська Русь»

22 і 23 червня в Древньому Києві Князівства Київська Русь («Парк Київська Русь») пройде Міжнародний фестиваль кінних бойових мистецтв «Скіфи». Цей щорічний фестиваль запрошує всіх долучитися до дивовижного світу кінних бойових мистецтв і побачити захоплюючий турнір з верхової стрільби з лука між учасниками з різних країн світу.

До Князівства з’їдуться кращі кінні лучники з Європи та Азії, щоб позмагатися в мистецтві стрільби з традиційного (історичного) лука верхи на коні на повному скаку. Всі вершники будуть вдягнені в історичні костюми та матимуть середньовічну бойову амуніцію: традиційні дерев’яні луки, стріли, колчани. Це неймовірно складне завдання для учасників змагань, але в той же час, азартне і захоплююче видовище для глядачів.
Змагання пройдуть у «древньокиївському» стилі: по кільцю в чотири мішені та по прямій в одну мішень за заїзд. Також в суботу проходитиме ще «нічний кінний лучник».

Спортсмени та актори-каскадери будуть виступати в тандемі з унікальними кіньми рідкісних древніх порід, що зібрані з усього світу в Княжій стайні. Деяких з цих коней в Україні більше ніде не побачити, адже вони були привезені в нашу країну в єдиному екземплярі.

Гості Князівства будуть не просто глядачами на фестивалі, а зможуть стати активними учасниками дійства, взявши участь у веселих та цікавих іграх і конкурсах, слов’янських забавах, запальних хороводах і танцювальних флеш-мобах.
Також на відвідувачів чекатиме безпосереднє, живе спілкування з породистими кіньми з Княжої стайні. До цих прекрасних створінь можна буде підійти, погладити їх, сфотографуватися з ними, покататися верхи або в екіпажі.
Кульмінацією фестивальної програми ввечері стане стрілянина с величезного метального знаряддя, требушета, палаючими ядрами.

Відпочити від метушні середньовічного міста можна біля прохолодного мальовничого Лісового озера.
За бажання продовжити подорож до середньовіччя ще на день, можна залишитися на нічліг в будинку готельного типу «4 кімнати» та хостелі, попередньо забронювавши місця.
Древній Київ у Князівстві Київська Русь – це унікальний комплекс, що не має аналогів у всьому світі. На основі наукових знань НАН України відтворюється і будується Древній Київ V-ХIII століть в його натуральному розмірі, в масштабі 1:1.
Древній Київ відкривається о 10:00.
Початок театралізованої програми – о 13:30.
Завершення програми – в суботу 22 червня о 23:00, в неділю 23 червня о 19:00.
Древній Київ розташований в селі Копачів Обухівського району Київської області.
GPS-координати: +50° 8’ 44.31”, +30° 28’ 26.90”

Джерело: www.parkkyivrus.com

Александр Брусникин    12 Июнь 2019