Україна святкує Міжнародній День йоги цілий місяць

21 день безкоштовних занять з хатха-йоги та медитації просто неба, Фестиваль йоги та вегетаріанської їжі, масштабні хатха-йога флешмоби та фаер-шоу, Yoga Music Fest та відкриття першого в Україні йога-парку. Українці святкують День йоги майже місяць.

У Києві, Львові та Одесі цими вихідними пройдуть масові заходи, присвячені стародавній практиці та світогляду йоги.

Львів
Львів’яни чотири роки поспіль організовують фестиваль медитації та здорового способу життя Lviv Yoga Day, приурочений до святкування Дня йоги. Вже традиційно з 1 до 22 червня Lviv Yoga Day об’єднує тисячі мешканців та гостей міста однією метою – бути здоровими, сильними, бадьорими та щасливими. Щодня близько 350 охочих починали свій ранок не з кави, а з йоги в парку. Так до 21 червня триватиме Yoga Challenge – щоранкові безкоштовні заняття з хатха-йоги та медитації в парку Франка. Організаторам також вдалось провести серію заняття з хатха-йоги та медитації для дітей в літніх таборах при школах міста.

21 червня відбудеться великий Yoga Sound Оpen Аir з мантра-музикою, релакс-зоною, лимонадом та смаколиками в парку Франка.

Феєричним закінченням Lviv Yoga Day стане Yoga Music Fest на площі Ринок 22 червня, Хедлайнерами якого стануть всесвітньо визнаний Indie yoga гурт ATMASFERA. Саме він в 2018 отримав престижну Американську премію RoundGlass Music Award, як гурт, чия музика змінює свідомість людей на краще.
У Львові також відкриють перший в Україні Yoga Park – йога-простір для природного оздоровлення жителів міста у парку культури та відпочинку ім. Богдана Хмельницького.

Київ
В Києві посольство Індії спільно зі школами та студіями йоги організовують «Фестиваль Йоги» в суботу, 22 червня, в Маріїнському парку. Святкування включатиме демонстрації та майстер-класи від різних шкіл йоги, масове заняття з хатха-йоги, презентацію індійських танців, музики та мистецтв. Також тут можна буде поласувати вегетаріанськами старвами на «Фестивалі вегетаріанської їжі».

Одеса
Одесити відсвяткують Міжнародний день йоги 23 червня з 9:00 до 22:00 в Парку Шевченка на площі біля Карантинної Арки, біля стадіону «Чорноморець». В рамках «Odessa Yoga Day» пройде серія лекцій і майстер-класів від йога-шкіл міста по медитації, дихальних практикам, аюрведі та різними напрямками йоги. Також о 19:00 відбудеться масштабний йога-флешмоб, святкування закінчиться концертом та фаєр-шоу.

У 2014 році Генеральна Асамблея ООН проголосила 21 червня Міжнародним днем йоги. За підтримки різних шкіл та студій йоги, святкування 5-го Міжнародного дня Йоги також відбувається з 18 по 23 червня у більш ніж 20 містах України.

Lviv Yoga Day
Фестиваль йоги медитації та здорового способу життя
https://www.facebook.com/lvivyogaday
Додаткова інформація за тел: (093) 910-99-93 Марічка Кропатницька, організаторка Lviv Yoga Day


Lviv Yoga Day
Фестиваль йоги медитації та здорового способу життя
https://www.facebook.com/lvivyogaday
Інформація за тел: (093) 910-99-93 Марічка Кропатницька, організаторка Lviv Yoga Day

Джерело: Lviv Yoga Day

Александр Брусникин    21 Июнь 2019