Прапороносцем України на церемонії відкриття ІІ Європейських ігор стане Микола Мільчев

Почесну місію нести український прапор на урочистій церемонії відкриття ІІ Європейських ігор-2019, яка відбудеться 21 червня у Мінську, довірено найдосвідченішому спортсмену збірної, Олімпійському чемпіону Ігор в Сіднеї-2000, володарю Олімпійського рекорду, що неможливо перевершити, триразовому рекордсмену світу та володарю 9 нагород Кубка світу зі стендової стрільби Миколі Мільчеву.

Прибувши до Мінська, відомий стрілок, який вдало поєднує свою спортивну кар’єру з тренерською діяльністю, а разом з тим успішно очолює відділення Національного олімпійського комітету України в Одеській області, відзначив, що йому безмежно приємно знову знаходитися у стані спортивної сім’ї України.

«Дійсно, дуже радий знову бути у складі збірної країни. Вдвічі приємніше, що мені довірили виконати таку відповідальну місію – нести прапор України на церемонії відкриття мультиспортивного форуму. Щиро вдячний за цю довіру! Зичу усім нашим спортсменам успіхів та вдалого виступу у Мінську-2019», – сказав Микола Мільчев.

Джерело: http://noc-ukr.org/news/

Александр Брусникин    20 Июнь 2019