ЦВК завершила прийом документів для реєстрації кандидатів на позачергових виборах до Верховної Ради

Центральна виборча комісія в останній день прийому документів для реєстрації кандидатів на позачергових виборах до Верховної Ради отримала близько 1200 заяв.
Про це повідомила голова ЦВК Тетяна Сліпачук у Facebook.

Вона відзначила, що традиційно наплив кількості охочих завжди припадав на останній тиждень реєстрації.

«Проте ця кампанія перевершила всі очікування. У силу об’єктивних і суб’єктивних причин, в останній день реєстрації пакети документів подали близько 1200 кандидатів в одномандатних виборчих округах. При цьому загалом до 20 червня заяв було трохи більше ніж 2000. І це я ще не кажу про списки кандидатів у загальнодержавному виборчому окрузі», – написала Сліпачук.

Вона зазначила, що останній день прийому документів ускладнився «мінуванням» та очікуванням рішення Конституційного Суду і закінчився для неї і низки працівників ЦВК «ледь не о другій годині ночі».

«Тепер у нас є п’ять днів, аби обробити і ухвалити рішення щодо кожного пакету документів. 25 червня ми оприлюднимо весь список кандидатів у депутати, а наступного дня затвердимо форму, колір і текст виборчих бюлетенів в загальнодержавному і одномандатних виборчих округах», – написала Сліпачук.

Джерело: https://zik.ua/news/2019/06/21/

Александр Брусникин    21 Июнь 2019