Позачергові вибори відбудуться 21 липня цього року: КСУ визнав конституційним указ Володимира Зеленського про розпуск Ради

Конституційний суд визнав конституційним Указ Президента «Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів».
Про це повідомляється на сайті КСУ.Також на сайті вказується, що рішення ухвалено 20 червня.

«Ухвалено рішення КСУ у справі за конституційним поданням 62 народних депутатів України щодо конституційності указу Президента України «Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів», – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, Президент Володимир Зеленський 21 травня він підписав указ про дострокове припинення повноважень Верховної Ради 8 скликання та призначення позачергових виборів на 21 липня цього року.

23 травня указ набув чинності після опублікування в «Урядовому кур’єрі», а вже наступного дня в Україні стартувала виборча кампанія.

24 травня народні депутати від фракції «Народний фронт» Андрій Тетерук та Ігор Алексєєв внесли до КСУ подання з 62 підписами народних депутатів про неконституційність указу Президента про дострокове припинення повноважень ВР. Вони попросили розглянути це подання упродовж місяця.

29 травня КСУ відкрив провадження у даній справі і призначив її розгляд у формі усного слухання на 11 червня, після цього суд перейшов до розгляду справи на закритій частині.

Джерело: https://zik.ua/news/2019/06/20

Александр Брусникин    20 Июнь 2019