Відбулося новосілля квітучого простору на на найпрекраснішого даху столчного ЦУМу

14 червня 2019 року відбулося новосілля квітучого простору EDEN BAR & ROOFTOP GARDEN на найпрекраснішою даху Києва, в саду, наповненому музикою, танцями і спілкуванням.

Головною зіркою вечора став улюблений друг і архітектор зі світовим ім’ям – Карим Рашид . Він взяв участь у створенні простору на Даху і “створив” особливий талісман – арт-об’єкт, який розповість про вічне. Це символ Eden – Уроборос – знак творіння і циклічності природи, який висловлює думку про первинне єдності. В рамках концепту EDENTICA об’єднуються музика і арт, – для пошуку ідентифікації в чомусь зовсім новому, нескінченному, для пізнання себе і своїх можливостей.

Вечірню програму новосілля склав DJ SET back to back Karim Rashid & Serge Proshe
Дизайн, архітектура і музика – цією атмосферою був наповнений перший день новосілля EDEN Bar & Rooftop Garden, а офіційна вечірка-відкриття відбудеться в суботу 22 червня з 17.00 до 22.00.

Міський простір з кращого панорамою Києва, музикою і коктейлями чекає вас з 22 червня кожен день. Києву відкривається абсолютно новий формат денних вечірок на кращій Даху!

  • Karim Rashid – відомий дизайнер світового масштабу з більш ніж 2000 розробок. Його роботи представлені в 20 постійних експозиціях музеїв по всьому світу. Кожне творіння майстра захоплює, надихає і змушує задуматися. Плавні вигини або, навпаки, строгі прямі лінії, яскраві, що привертають погляд поєднання кольорів, нестандартні рішення – Карім легко і невимушено магічно впливає на наші емоції і думки. Він – дизайнер майбутнього, який вже сьогодні змінює нашу реальність.
  • Serge Proshe – діджей і продюсер з більш ніж 17-річним досвідом. Його проекти відомі як в Україні, так і за кордоном, що підтверджує нагорода The World’s Finest Clubs: www.finestclubs.com
    Він творець MANTRA Production, Mantra Party Bar | Київ, REEF Seafood restaurant | Київ, Mantra Beach Club | Одеса і EDEN Bar & Rooftop Garden | Київ.
Александр Брусникин    22 Июнь 2019