КОНЦЕРТ REVOIR PARIS TRIO до свткування100 років Citroen

Улюблений музичний відкритий майданчик киян вже традиційно приймає у себе найкращих джазових музикантів Франції, які потім виступають на Leopolis Jazz Fest.
24 червня у Маріїнському парку відбудеться Концерт Renaud Garcia-Fons “Revoir Paris Trio/Знову побачити Париж” (Франція).

Одного дня невгамовному мандрівникові Рено Гарсія-Фонсу все таки довелося повернутися до свого рідного міста, Парижа – космополітичної столиці. У цьому містi-перехресті, місцi зустрічі для артистів усіх національностей, французько-іспанський контрабасист присвячує свій новий альбом “La vie devant soi/Життя попереду”, який назвав, як відомий твір Ромена Гарі, яка розповідає про “ цей незвичайний зв’язок між маленьким арабським сиротою і єврейською мамою”.

Для цього проекту Рено Гарсія-Фонс, оточений Девідом Венітуччі (акордеон) і Стефаном Караччі (вібрафон і перкусія), двома співучасниками в творчих пошуках та експериментах. Вони мали за орієнтир ідею “створити своєрідну камернy музикy, граючи разом, шукаючи нюанси, текстури звуків, починаючи з акустики “.

Результат творчої співпраці – одинадцять паризьких замальовок, що нагадують Превера, Дуано або Мішеля Сiмонa, від неспокійного Монмартру до ностальгічної елегантності набережної Сени. Подорож між грувом та поезією, насмішкою і ностальгією … ода людині.
«Рено Гарсіа-Фонс дарує нам маленьку творчу перлину, збагачену геніальною роботою його колег із тріо» FIP

  • Рено Гарсія-Фонс – французький контрабасист і продюсер, якого називають «Паганіні контрабаса». Він додав п’яту струну до інструменту і тим самим відкрив нові можливості виконавської майстерності.

Святкуймо разом 100 років Citroen!
КОНЦЕРТ REVOIR PARIS TRIO
За підтримки PSA Groupe
24 июня
сцена «Мушля» у Маріїнському парку
19:30
Вхід вільний
Джерело: https://institutfrancais-ukraine.com

Александр Брусникин    21 Июнь 2019