Саміт ЄС-Україна: ЄС надає додаткову допомогу децентралізації, боротьбі проти корупції, зміцненню громадянського суспільства та підзвітного та ефективного врядування в Україні

Під час 21-го саміту між ЄС та Україною Європейський Комісар з Європейської політики сусідства та перемовин про розширення Йоганнес Ган підписав з українським урядом чотири програми на загальну суму у 109 мільйонів євро.
Гроші буде виділено зі щорічного пакету підтримки Україні від Єврокомісії за 2019 рік. Новий пакет підтримки ЄС буде спрямований на децентралізацію, боротьбу проти корупції, підтримку громадянського суспільства та технічну співпрацю зі сприяння ключовим реформам і впровадження Угоди про асоціацію та глибокої і всеосяжної зони вільної торгівлі.

Під час саміту Ган сказав таке: «Наша нова підтримка допоможе Україні втілити ключові реформи, що матимуть відчутний вплив на життя людей та покращить відносини з ЄС. Протягом цих років Україна здійснила поступ у цілій низці складних реформ. Важливо, щоб зараз в них не було відкату назад, зокрема у питаннях боротьби проти корупції, та в питаннях децентралізації. Також ЄС посилив підтримку громадянського суспільства, яке й є ключовим для належного врядування в Україні».

Більше інформації про пакет:
Децентралізація (40 млн євро)
Боротьба проти корупції (15 млн євро)
Громадянське суспільство (10 млн євро)
Інструмент технічної співпраці (44 млн євро)

Більше інформації
https://eeas.europa.eu/delegations/ukraine/65153/
Програма з децентралізації U-LEAD з Європою ttps://www.facebook.com/ULEADwithEurope/
Антикорупційна ініціатива ЄС (EUACI) https://euaci.eu/ua/

Джерело: EU Delegation to Ukraine

Александр Брусникин     8 Июль 2019