Путін зробив заяву щодо зближення з Україною

На думку глави Кремля, сьогодні відносини непрості, але вони неминуче повинні поліпшуватися.
Президент Росії Володимир Путін, який раніше вимагав від президента Зеленського виконань деяких обіцянок про примирення, вважає, що зближення РФ і України неминуче, оскільки у країн спільна історія.
Про це Путін заявив в інтерв’ю для нового фільму американського режисера Олівера Стоуна “У боротьбі за Україну”, фрагмент якого був показаний на фестивалі в італійській Таорміні.
Путін переконаний, що зближення Москви і Києва відбудеться, але сьогодні цього заважають кілька факторів.

“У всякому разі, неминуче будівництво нормальних, дружніх, я б навіть сказав, більш ніж дружніх, союзницьких відносин. І у підсумку ми все-таки прийдемо до стану, про який я сказав. Зближення неминуче”, – заявив Путін, зазначивши, що коли саме це станеться – він не знає.
На думку Путіна росіяни й українці є однією нацією, у двох народів – спільна історія і релігійна приналежність. Він також сподівається, що рано чи пізно почнеться зближення, оскільки “здоровий глузд переможе”. Але у якої країни повинен восторжествувати здоровий глузд, Путін не уточнив.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський запропонував Путіну провести в Мінську зустріч лідерів України, Росії, США, Великої Британії, Німеччини та Франції.
Білоруський президент Олександр Лукашенко підтримав пропозицію свого українського колеги Володимира Зеленського.

Джерело: https://ukr.segodnya.ua/world/russia/ Life.ru

Александр Брусникин     9 Июль 2019