Параду на День Незалежності не буде,- Володимир Зеленський

Президент України Володимир Зеленський заявив, що в 2019 році на День Незалежності не буде військового параду. Є багато людей, які мають потребу в грошах більше, ніж у парадах. А 300 мільйонів гривень, які повинні були піти на організацію параду – підуть на премії українським бійцям.

“Зазвичай на День Незалежності відбувався військовий парад – помпезний і точно недешевий. Мені здається, що в цьому році замість параду ці гроші краще виділити нашим героям – нашим військовим. І ми прийняли рішення: виділити 300 мільйонів гривень на премії всім нашим військовим. Це солдати строкової служби, курсанти, сержанти – всі. І обов’язково тим військовим, які виконують бойові завдання в зоні проведення операції Об’єднаних сил. Але святкувати День Незалежності ми будемо. Але буде новий формат”, – заявив Зеленський.

Як повідомлялося, в 2018 році на День Незалежності в Києві пройшов один з найбільших військових парадів за останні рокии – в ньому взяли участь близько 4500 військових і 250 одиниць техніки. На параді відмарширували 24 підрозділи ЗСУ, Держприкордонслужби, СБУ, Нацгвардії, ДСНС, Нацполіціі та інших силових підрозділів, що виконують завдання з охорони та оборони країни. Крім того, по Хрещатику пройшлися військові з 18 країн світу – всього 300 осіб.

Нагадаємо, раніше військові експерти відзначали, що військовий парад в Києві необхідний, щоб послати Росії сигнал, що Україні є чим захищатися від атак російської армії.

Джерело: https://ukr.segodnya.ua/

Александр Брусникин     9 Июль 2019