Успішні українські підприємства отримають нагороди до Дня Незалежності

22 серпня 2019 р. відбудеться офіційна церемонія нагородження “Лідер року”.Бізнесмени цього дня відчують себе справжніми «зірками»: червона доріжка,мить слави на високій сцені, фото сесії, інтерв’ю,оплески та вітання.

У події візьмуть участь керівники та власники компаній, визнаних лідерами в різних галузях економіки за результатами загальнодержавного рейтингування.
Очікуються гості із Казахстану – бізнесмени, чиї компанії теж стали лауреатами національного рейтингу у своїй країні. Також у програмі святковий концерт, банкет, фотосесії, інтерв’ю та сюрпризи. Ведучі вечора – зірки вітчизняного шоу-бізнесу Ольга Сумська та Віталій Борисюк.

  • Програма – https://nbr.com.ua/ceremoniya-nagorodzhennya-lider-roku

Зустріч лідерів економіки – унікальний шанс познайомитись з першими особами успішних компаній, обмінятися контактами, ідеями, досвідом.

ПЕРЕВАГИ УЧАСНИКІВ ПОДІЇ
-Визнання
-Публічне визнання досягнень підприємства ґрунтується на об’єктивному рейтинговому аналізі, а тому є гідним приводом для гордості усього колективу.
-Внесок в імідж
-Медаль – вигідний атрибут для побудови та підтримки позитивної репутації компанії як успішної, стабільної, провідної у своїй галузі.
-Увага суспільства
-Інформація про нагороджених лідерів Національного бізнес-рейтингу буде опублікована на інтернет-ресурсах Союзу НБР та партнерів, у ЗМІ.

Організатор – Національний бізнес-рейтинг
Місце проведення – Торгово-промислова палата України (Chamber Plaza), вул. В.Житомирська, 33

Джерело: Національний бізнес-рейтинг

Александр Брусникин    18 Июль 2019