Архієпископ Ніжинський і Прилуцький Климент анонсував урочисті події 27-28 липня на День Хрещення Русі та Днем пам’яті святителя нашої землі святого благовірного князя Володимира

27-28 липня на День Хрещення Русі та в День пам’яті святителя нашої землі святого благовірного князя Володимира пройдуть урочистості. віряниУПЦ, які постраждали від рейдерів,пройдуть у Хресній ході з мощами святих мученіків за віру,- Архієпіскоп КЛИМЕНТ.

“Традиційною є Хресна хода, яка об’єднує всіх вірян Української Православної Церкви, і традиційно відбувається від пам’ятника князю Володимиру на Володимирській гірці до Києво-Печерської Лаври. Кожного року хода має особливий формат. Як і завжди, очікуємо що сотні тисяч вірян візьмуть участь у молитовному заході. І всі, хто приїдуть, об’єднаються навколо відомих православних святинь, які дадуть натхнення учасникам в їхньому духовному житті”.

“Головною святинею буде частка мощей святого благовірного князя Володимира Хрестителя. З Одеси будуть доставлені мощі апостола Андрія Первозваного”.
“Мощі Амфілохія Почаївського, Кукши Одеського, святителя Луки Кримського, преподобного Лаврентія Чернігівського, священномученика Володимира (Богоявленського)”.
“Сьогодні наша Церква переживає особливі випробування стійкості у вірі. Дуже багато буде тих, хто зазнав переслідувань за свою віру, тих громад УПЦ, які були позбавлені рейдерським способом своїх храмів в різних регіонах України. Їх участь у ході буде надихати участь часток 17-ти святих угодників ХХ століття, які явили приклад стійкості у вірі та істині, і сповідували Православ’я навіть у ті часи випробувань”.

“До Києва традиційно прибудуть п’ять чудотворних ікон: Касперівська ікона Божої Матері з Одеси, ікона Святогірської Богоматері, Почаївська чудотворна, Ікона Божої Матері «Зимненська», а з Києва Ікона “Успіння Богородиці” – одна з головних святинь Києво-Печерської Лаври”.
Київ, Києво-Печерська Лавра, 17 липня 2019
Джерело: https://www.facebook.com/1kozaktv/posts/2265914590130496

Александр Брусникин    17 Июль 2019