Команда Зеленського створює новий телеканал

Команда Президента Володимира Зеленського працює над створенням інформаційно-розважального каналу.
Про це в інтерв’ю інтернет-виданню “Лівий берег повідомив перший помічник Президента Сергій Шефір, передають Українські Новини.
“Ми ведемо роботу зі створення каналу, який був би сильним інформаційно. Чи це буде інтернет-платформа, то супутниковий канал. Ми програємо дуже сильно інформаційно і не тільки Росії, а й всередині країни. У нас всі канали належать тим чи іншим людям, які тримають їх, щоб захистити себе… Моя думка: суто новинний канал ніколи не стане мегапопулярним. Для широких мас треба робити розважально-інформаційний, щоб і новини, і серіали, розважальні програми. Ми мріємо про такий формат”, – сказав він.

Також Шефір зазначив, що команда Зеленського планує після перебування у владі повернутися в кіновиробництво. За його словами, сам Зеленський хоче зайнятися продюсуванням. Також перший помічник вважає нормальним участь чинного Президена у розважальних шоу. “Хочете мою особисту думку? Навіть зараз, якщо б раптом він вийшов у концерті “Вечірнього кварталу” першим номером і просто б сказав вітальний, вступний монолог красивий, я особисто в цьому нічого поганого не бачу… Я вважаю, що це нормально. Ви не розумієте нашу психологію просто”, – заявив він. Шефір зазначив, що за концерт Зеленський раніше отримував близько 1 тис. доларів.

Тим часом продюсер “1+1” вважає, що Зеленський напевно щось має Ігорю Коломойському.
Нагадаємо, 21 травня Зеленський призначив першим помічником Президента Сергія Шефіра.
Джерело: https://ukranews.com/ua/news

Александр Брусникин    18 Июль 2019