27 липня Mr.Grill Hotdogs&Burgers святкуватиме День Хот-Дога та День народження Бургера!

27 липня мережа ресторанів Mr.Grill Hotdogs Burgers святкуватиме День Хот-Дога та День народження Бургера.
У програмі свята: насичена конкурсна програма із подарунками, музика та танці та звісно нереальна кількість смаколиків та частування для журналістів та блогерів, церемонія нагородження Хот–Догів, пам’ятні сувеніри для гостей, аніматори та розваги. Mr.Grill Hotdogs & Burgers київська мережа закладів, в основі гастрономічної концепції ресторану – традиції американської кухні в поєднанні зі стилем fusion.

Крім основних позицій хот-догів і бургерів, в меню закладу є:
закуски,
перші страви,
салати, десерти
велика карта напоїв.

Місце проведення заходу: Хрещатик 7/11

  • День хот-дога

Національне свято День хот-дога було офіційно встановлено Торговою Палатою США в 1957 році. А в 1994 році була створена Національна рада хот-дога і сосисок (The National Hot Dog and Sausage Council), що займається вивченням якості продукту, дегустацією і рекламою хот-дога.
Дні хот-догів – це неформальні події, які відзначаються в громадах у всьому світі, що їдять гарячі собаки , включаючи США, Канаду та Австралію. Часто виручку від дня гарячої собаки віддають на благодійність. Галузеві групи, такі як Національна рада з хот-догів та ковбасних виробів у США, заохочують, спонсорують та підтримують заходи.

Джерело: https://mrgrill.com.ua/hot-dog-day-2/

Александр Брусникин    26 Июль 2019