Чотири водоспади Прикарпаття увійшли в ТОП-10 найкращих в Україні

Чудова альтернатива відпочинку на морі “all inclusive” – подорожі Україною! Адже тут є багато цікавий та мальовничих локацій, які варто відвідати.
Радіо Максимум підготувало 10 найгарніших водоспадів України, на які варто поїхати. Серед них – чотири розташовані на Івано-Франківщині, пишеБліц-Інфо.

Водоспад Женецький Гук
• Де: урочище Женець, село Татарів, Надвірнянський район, Івано-Франківська область
Водоспад Женецький Гук розташований на висоті 900 м над рівнем моря. Утворився у післявоєнні роки в результаті повені. Вода вільно падає з висоти 15 м. Місцеві жителі назвали водоспад Гук через шум, гул, що доноситься від нього. А ще це місце прославилося тим, що неподалік розташована резиденція колишнього президента України Віктора Ющенка. І замість стежки до водоспаду веде цілком добра дорога зі шлагбаумом при в’їзді.

Манявський водоспад
• Де: село Манява, Богородчанський район, Івано-Франківська область
Долина річки Манявка біля водоспаду протягом 200 м має форму каньйону з висотою стін до 20 м. Нижче за течією — декілька порогів заввишки до 2 м. З жовтня 2013 року на Манявському водоспаді Центр Рафтингу організовує регулярні каньйонінг тури, спуски по водоспаду на мотузці.

Дзембронські водоспади
• Де: село Дземброня, Івано-Франківська область
Багато туристів доходять до першого каскаду і вирішують, що все, оце вони і є – Дзембронські водоспади. Але поспішати не варто! Підіймайтесь вище. Просто вздовж потоку є дуже слизька і незручна “стежка”. Притримуйтесь за дерева, сміливо пролазьте крізь кущі – і вам відкриється видовище другого каскаду. Можете підійматись і далі.

Водоспад “Дівочі сльози”
• Де: урочище Жонка, місто Яремче, Івано-Франківська область
Водоспад розташований поруч з курортним містом Яремче і є легкодоступним, тому його часто відвідують туристи та відпочивальники.

Джерело: http://blitz.if.ua/news/

Александр Брусникин    19 Июль 2019