На ювілейному Borjomi Fest у Національному ботанічному саду ім. Гришк виступить Ніно Катамадзе

31 серпня та 1 вересня у Національному ботанічному саду ім. Гришка відбудеться п’ятий ювілейний Borjomi Fest. Тема фестивалю — характер Києва і киян.

Хедлайнеркою події стане популярна грузинська співачка Ніно Катамадзе, яка вперше дасть безкоштовний концерт у рамках фестивалю. Це подарунок від бренду з характером з нагоди ювілею Borjomi Fest усім українським шанувальникам творчості Ніно.
«Для мене Київ — завжди чесний, відкритий та щирий. Наша зустріч стане справжнім святом для всіх гостей київського фестивалю Borjomi Fest», —зізнається Ніно Катамадзе.

Для киян і гостей міста ювілейний Borjomi Fest — це можливість показати себе,розповісти і дізнатися щось нове про Київ. Відвідувачі зможуть станцювати,зіграти або сфотографувати характер мегаполіса завдяки одній із численнихінтерактивних точок: «карті характеру» столиці, боржомі-барабанам, VR-серфінгу чи фотозонам.

На Borjomi Fest ми підготували інтерактивну зону, в якій кияни зможуть більше розповісти про характер міста та проголосувати за його найяскравіші риси. Длянас важливо надихати і розкривати індивідуальність — як міста, так і його жителів», — розповідає представник організатора фестивалю Оксана Панкіна.
Родзинкою фестивалю стане відеопоказ фіналістів конкурсу «Місто з характером». Ці ролики — унікальна можливість подивитися маленьке кіно про українські міста і ще раз переконатися у їхній неповторності.

На гостей свята також чекатимуть смачні страви від наймодніших грузинських ресторанів Києва та інтерактивна дитяча зона. Більше інформації про Borjomi

  • Borjomi Fest Київ

Коли: 31 серпня — 1 вересня, з 11:00 до 22:00
Де: Національний ботанічний сад імені М. М. Гришка
Вхід на фестиваль вільний, вхід у ботанічний сад — 50 гривень для дорослих,
20 гривень для дітей.

Джерело: https://drive.google.com/

Александр Брусникин     7 Август 2019