17 жовтня ТПП України проведе осінній діловий форум «Україна медова і світ»

Торгово-промислова палата України 17 жовтня проведе осінній діловий форум «Україна медова і світ» разом із Українським проектом бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP) та Посольством Франції в Україні за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства.

Медовий Форум проводиться уже втретє і зарекомендував себе як сучасний комунікаційний майданчик для обговорення актуальних питань у сфері виробництва та реалізації українського меду та продукції бджільництва. Налагодження взаємодії та співпраці між учасниками ринку, виробниками, експортерами меду та представниками органів державної влади. Обміном досвіду між бджолярами, практичні поради від провідних національних та міжнародних експертів.

У роботі форуму візьмуть участь представники Міністерства аграрної політики та продовольства України, Державної Фіскальної служби України, Державної служби України з питань безпечності та якості харчових продуктів, міжнародних організацій та установ, національні та міжнародні експерти у галузі виробництва продукції бджільництва.

Захід уже традиційно передбачає проведення пленарної частини: «Україна медова – разом формуємо позитивний імідж у світі» та практичної частини, панельної дискусії: «Бджолярі – від аматорства до ефективного бізнесу» з участю провідних французьких експертів. Програмою форуму також передбачено постійно діючу виставку-презентацію меду, продукції бджільництва та дегустацію медів питних від ТМ «Меди Межиріччя».

Теми для обговорення: Аналіз світового ринку меду та його перспективи. Державна політика у сфері виробництва та реалізації меду. Виконання дорожньої карти реформування галузі бджільництва в Україні. Заходи щодо збереження здоров’я бджіл. Вдосконалення та спрощення законодавства щодо реєстрації пасік та реєстрації потужностей операторами ринку. Гармонізація законодавства у сфері виробництва та реалізації меду у відповідності до вимог ЄС. Шляхи залучення інвестицій у медовий бізнес, кредитування виробників, страхування ризиків у бджільництві. Розширення географії експорту, рекомендації з виходу на нові ринки. Маркетингова стратегія, реклама, просування на ринки. Європейський та французький досвід у підтримці малих виробників, створення виробничих кооперативів, розвиток географічних найменувань. Успішні практики ведення медового бізнесу в Україні. Створення та наповнення Єдиного реєстру пасічників України та інші питання.

За результатами проведення Медового форуму планується обговорити та прийняти Резолюцію (звернення) до Уряду України щодо вирішення актуальних проблем та підтримки розвитку медової галузі.
Партнери форуму: ТМ «Меди Межиріччя», приватне сільськогосподарське підприємство «Дружба», засновник першого в Україні «Медового кластеру»

Запрошуємо до участі у форумі бджолярів, виробників бджільницької продукції, експортерів меду, керівників і представників громадських об’єднань, вчених, експертів, виробників обладнання, успішних підприємців, які зацікавлені в економічному розвитку України.

Захід вiдбудеться в четверг, 17 октября 2019 г. в с 10:00 до 17:00 в ТПП України
ТПП (вул. Велика Житомирська,33,зала «Гранд Хол», 1 поверх)

Участь у форумі безкоштовна за умови попередньої реєстрації.

Програма уточнюється, участь спікерів в процесі погодження.

Програма форуму
https://ucci.org.ua/uploads/files/5d4438c673e2b899087253.pdf
https://ucci.org.ua/uploads/files/5d442c2d52e25182508952.doc
Реєстрація учасників:

yas-smk@ucci.org.ua

Попередня акредитація ЗМІ обов’язкова

за тел.: (044) 584-28-24 або e-mail: press@ucci.org.ua.

Додаткова інформація та із питань партнерства будь ласка звертайтеся

за тел.: +38 (044) 583 50 69 або e-mail, u-ol@ucci.org.ua

Джерело: ТПП України

Александр Брусникин    20 Август 2019