Фестиваль Київський тиждень критики пройде у кінотеатрі Жовтень з 24 по 30 жовтня 2019

3-й фестиваль «Київський тиждень критики» пройде у кінотеатрі «Жовтень» з 24 по 30 жовтня 2019. На відкритті фестивалю відбудеться церемонія нагородження щорічною національною премією кінокритиків «КІНОКОЛО».
Кожна стрічка у програмі фестивалю буде представлена кураторами. Після показів на глядачів чекає обговорення фільму з кінокритиком. У рамках фестивалю також запланована програма дискусійних зустрічей.
3-й щорічний фестиваль «Київський тиждень критики» представив цьогорічний постер фестивалю та критиків-кураторів.

Центром композиції постера став фестивальний центр – столичний кінотеатр «Жовтень», у якому третій рік поспіль проходять всі покази Київського тижня критики. Культове місце для декількох поколінь київських кіноманів, кінотеатр займає особливу нішу в культурному просторі – він став «кінодомом», де глядачі відкривають найкращі зразки світового та вітчизняного кіно, відбуваються різноманітні фестивальні програми, допрем’єрні покази, проходять творчі зустрічі та ретроспективи.

«Виконана у стилі конструктивізму, будівля «Жовтня» нагадує про просту та амбітну концепцію фестивалю – окреслити вектори, за якими розвивається кінематограф» – коментує постер дизайнер Іван Губенко.

Александр Брусникин     5 Сентябрь 2019