Я не хочу, щоб на Донбасі був абхазький чи придністровський сценарій,- Президент України

Президент України Володимир Зеленський на 16-й щорічній зустрічі Ялтинської європейської стратегії у Києві заявив, що обережно ставиться до питання введення миротворчої місії на Донбас, але хотів би бачити допомогу миротворців на українсько-російському державному кордоні.

«Я дуже обережно ставлюся до цієї теми – миротворців на Донбасі. Я знаю, що колишня влада обговорювала, як запровадити миротворчу місію. Чому я обережний? Я не хочу, щоб у нас із Донбасом був абхазький сценарій чи придністровський, коли миротворці стануть на лінії розмежування і потім уже нікуди не підуть, тому що їх просто не можуть пустити», – наголосив Глава держави, відповідаючи на запитання під час участі у панельній дискусії на 16-й щорічній зустрічі Ялтинської європейської стратегії у Києві.

Президент України зазначив, що з цих міркувань питання ведення миротворців на Донбас не піднімає ні він сам, ні керівник української делегації у Тристоронній контактній групі в Мінську, другий Президент України Леонід Кучма.
«Але я був би задоволений, якби миротворці були на кордоні України та Росії. Будь ласка, туди ми їх запрошуємо і хотіли б допомогу саме там. Там ми бачимо миротворчу місію», – заявив Глава держави.

Джерело: https://www.president.gov.ua/news/

Александр Брусникин    13 Сентябрь 2019