Vodafone Pay буде обслуговувати банк Восток

Обслуговувати платежі системи мобільних грошей Vodafone Pay буде банк Восток, який належить власникам мережі «Сільпо». У липні цього року оператор підписав з ним договір про співпрацю. Про це пише thepage.

«Головним чинником під час вибору банку-партнера була накраща комерційна пропозиція», – говорить Дмитро Коваль, керівник напряму фінансових послуг Vodafone. Також партнером Vodafone залишається Таскомбанк.

Саме через цей банк буде працювати і мобільний гаманець оператора мобільного зв’язку lifecell – Paycell, який запрацює цієї осені.

Експерти вважають, що відразу два оператори вибрали саме «Восток» тому, що його акціонером є Fozzy Group Володимира Костельмана. Минулого року кількість магазинів групи (мережі «Сільпо», Fozzy та ін) зросла до 686, і в них активно впроваджуються інноваційні фінансові продукти.
Ще один акціонер «Востоку» – Лія Мороховська – каже, що у банку вже є позитивний досвід роботи з мережею «Сільпо».

Що відомо
• У 2020 році почне діяти редакція закону «Про платіжні системи». А напередодні оператори отримують фінансові ліцензії — Київстар заснував свою фінансову компанію «Стармані». Vodafone раніше заявляла, що у 2020 році планує отримати фінансову ліцензію. Але від послуг банку оператор не відмовиться.
• За інформацією НБУ, у 2018 році обсяг операцій з електронними грошима склав 7,225 млрд грн. Право на випуск електронних грошей сьогодні є у 23 банків, серед яких – Таскомбанк, Альфа-Банк, ПУМБ,Ощадбанк, Укргазбанк, та інших.
Джерело: Мінфін

Александр Брусникин     3 Сентябрь 2019