Технології глобального Azure тепер доступні бізнес-клієнтам в дата-центрі Київстар

Київстар, найбільший національний оператор, та Microsoft, світовий лідер в області інформаційних технологій, пропонують українським бізнес-клієнтам хмарне рішення Azure Stack with Kyivstar .
Уніфікована хмарна платформа, яка дозволяє бізнесу розгортати, переносити й масштабувати IT-інфраструктуру й додатки як локально, так і гібридно, використовуючи технології Azure.Технології глобального Azure тепер доступні в дата-центрі Київстар на платформі Microsoft Azure Stack.

Партнерський продукт дозволить компаніям оптимізувати свої корпоративні процеси і залишатися в правовому полі. Наприклад, персональні дані, які компаніям згідно законодавства необхідно обробляти на території України, залишаються в межах країни. А для IТ-розробників процес розгортання додатків стане швидшим і гнучкішим.

«Компанії в Україні стають все більш цифровими – вони використовують складну аналітику, нові канали комунікацій, створюють для своїх клієнтів IT-продукти, які працюють з великою кількістю даних і об’єднують в собі декілька різних технологій, – розповідає Олександр Комаров, президент Київстар. – Наша компанія відгукується на такий запит бізнесу і, ми першими з операторів пропонуємо сучасне рішення, яке об’єднало переваги Azure від Microsoft з можливостями телекому».

Вартість послуги Azure Stack with Kyivstar – від 1 100грн. Користувачам пропонуються гнучкі, зрозумілі і доступні тарифні плани, а також персональне корпоративне обслуговування від Київстар і технічну підтримку від Microsoft.
Експерти ринку з хмарних рішень сходяться на думці, що попит в українських компаніях на хмарні сервіси стабільно зростає з 2012 року. Дослідження в цій галузі показали, що в 2018 році український ринок хмарних сервісів в обсягах продажів досяг показника 30,7 млн доларів США

Переваги Azure Stack with Kyivstar
• Географічно доступно
Технології Azure можуть обробляти дані в дата-центрі Київстар.
• Технічна підтримка 24/7
Персональне обслуговування від Київстар та технічна підтримка від Microsoft.
• Зручно адмініструвати
Єдиний уніфікований вебпортал з інтерфейсом Azure, щоб керувати сервісами. Керуйте за допомогою Resource Group та Azure Resource Manager.
• Гнучкі тарифи
Прості та гнучкі тарифні плани від Київстар.
• Сумісність
Хмара Azure сумісна з платформою Azure Stack with Kyivstar, це дозволяє розподіляти навантаження ІТ-систем.
• Мережева інфраструктура
Високошвидкісні з’єднання платформи з надійною мережею передачі даних Київстар.

Часті запитання

  • Що таке Azure Stack with Kyivstar? Azure Stack with Kyivstar — це послуга, яка дозволяє клієнту використовувати онлайн-сервіси й служби гібридної хмарної платформи Microsoft Azure Stack, щоб реалізовувати бізнес-проєкти й IT-рішення будь-якої складності

  • Хто може підключити послугу Azure Stack with Kyivstar? Azure Stack with Kyivstar можуть підключити юридичні особи, нові й нинішні бізнес-клієнти компанії «Київстар».
  • Як тарифікуються дискові транзакції? Дискові транзакції й операції не тарифікуються.
    Чи можна підключити Site-to-Site VPN? Так, можна організувати Site-to-Site VPN й підключити виділений інтернет-канал від Київстар.

Довідка про Київстар

Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій мобільного зв’язку за кількістю абонентів, що надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних та фіксованих технологій, у тому числі зв’язку 3G та 4G. За дослідженнями міжнародної компанії Ookla, у мережі Київстар швидкість мобільної передачі даних є найвищою ніж в середньому по Україні. Послугами Київстар користується близько 26,3 млн абонентів. Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам).
Київстар понад 20 років працює в Україні і є найбільшим платником податків до бюджету на телеком ринку, одним з найкращих роботодавців та соціально відповідальною компанією.

Джерело: https://kyivstar.ua/uk/mm/news-and-promotions

Александр Брусникин    17 Сентябрь 2019