Презентація нових перонних автобусів в ДП МА "Бориспіль"

*24 січня Міжнародний аеропорт “Бориспіль” відбудется презентація нових перонних автобусів. *
“Бориспіль” з року в рік нарощує технічний потенціал. Нещодавно були запущені в роботу бас-гейти, а в новому році є плани суттєво оновити автомобільний парк. Серед новинок – перонні автобуси МАЗ 271, сконструйовані спеціально для перевезення пасажирів в аеропорту.
У 2020 році в аеропорту з’являться шість таких автобусів, обладнаних двигунами Daimler екологічного класу Євро-5, шестиступеневою автоматичною коробкою передач, потужними кондиціонерами, зручними сидіннями і світлодіодним підсвічуванням.

В програмі заходу – огляд нових бас-гейтів разом з генеральним директором аеропорту «Бориспіль» та генеральним директором заводу – виробника. Павло Рябікін розповість про ціль цього інфраструктурного проекту, його вартість та пропускну спроможність, надасть інформацію щодо вибору постачальника автобусів та необхідності закупівлі нової перонної техніки.

Генеральний директор заводу МАЗ скаже вітальні слова, поділиться досвідом створення нової техніки, розповість про переваги відповідної моделі та плани на майбутнє.

В учасників заходу буде можливість поставити питання спікерам.

На завершення кожен зможе випробувати автобус як пасажир. На учасників чекає оглядова подорож пероном на автобусі до літака.
Джерело: Прес-служба ДП МА “Бориспіль

Александр Брусникин    16 Январь 2020