Сергій Бубка: «Юнацькі Олімпійські ігри – чудовий фундамент для подальшого розвитку молодих талантів»

Президент Національного олімпійського комітету України, Олімпійський чемпіон Сергій Бубка підвів підсумки ІІІ зимових Юнацьких Олімпійських іграх, що завершились в Лозанні.
«Юнацькі Олімпійські ігри – чудовий фундамент для подальшого розвитку молодих талантів. Для юнитом в кар’єрі. Безперечно, це безцінний досвід і можливість спробувати власні сили на найвх спортсменів олімпійські змагання в Лозанні стали першим і найвідповідальнішим міжнародним старищому рівні», – наголосив Сергій Бубка.

«Ігри пропонують для молоді цікавий формат. Це не суто спортивні змагання, де важлива не лише кількість здобутих медалей. Велика кількість дисциплін, де змагаються змішані команди з юних спортсменів з різних країн, відкривають можливості для більшого спілкування атлетів, пошуку нових друзів. Юні олімпійці – це посланці з різних куточків світу, які повертаючись після Ігор додому мають стати прикладами для наслідування своїми однолітками, залучити їх до спорту і активного способу життя. Культурно-освітні заходи в рамках Ігор дозволяють молоді отримувати нові знання про історію олімпійського руху, культурі та традиції різних країн», – додав президент НОК.

Сергій Бубка відзначив, що зимові Юнацькі Олімпійські ігри в Лозанні засвідчили гарний потенціал українських спортсменів. «Наші юні олімпійці показали себе дуже добре. Ті 4 медалі, які вибороли українські спортсмени – це найкращий результат за роки виступів на зимових Юнацьких Олімпійських іграх.
Всі як один прагнули до свого максимуму. Звичайно, дуже вразили хокеїсти Володимир Трошкін і Денис Пасько, які у новій дисципліні хокею 3х3 вибороли золоту і срібну нагороди. Проявили характер і майстерність фристайліст Орест Коваленко, а також фігуристи Софія Нестерова та Артем Даренський, які піднялись на третю сходинку п’єдесталу пошани у змаганнях змішаних команд. Висощі позиції в гірськолижному спорті, дебют українського спортсменки на Юнацьких Олімпійських ігркі місця у п’ятірці найкращих в біатлоні, сноубордингу та санному спорті, особисті рекорди і найвиах у скелетоні – ці та інші досягнення стануть чудовою мотивацією для юних спортсменів на шляху до дорослих перемог.
Багато спілкувався з нашими дітками на аренах, в Олімпійському селищі. Це розумні, вдумливі, амбіційні й талановиті молоді люди. Вірю, що на зимових Олімпійських іграх 2022 року в Пекіні і 2026 року в Мілані та подальших олімпійських стартах ми побачимо виступи багатьох учасників цієї нашої збірної», – підкреслив очільник НОК.

Сергій Бубка подякував усім юним олімпійцям, їх батькам і тренерам, які виховують чудових перспективних дітей, лікарям і масажистам, Міністерству культури молоді і спорту, національним федераціям, фізкультурно-спортивним товариствам і представникам регіонів країни за високі досягнення українців в Лозанні-2020.

Джерело: http://noc-ukr.org/news/19647/

Александр Брусникин    23 Январь 2020